Kategorie

Strona główna

Aktywne filtry

Małe

Małe szafy przesuwne

Niezależnie od tego, czy jesteś młodą osobą, która dopiero rozpoczyna samodzielne życie, czy preferujesz minimalistyczne podejście do życia, jedno jest pewne – jeśli mieszasz na małej, ograniczonej przestrzeni potrzebujesz szafy, która jednocześnie będzie pojemna, ale nie zajmie dużo miejsca. W takim przypadku świetnym rozwiązaniem są małe szafy przesuwne, które sprawdzą się zarówno w kawalerce, jak i w pokoju młodzieżowym. Czym charakteryzują się takie szafy? Doskonałym wykorzystaniem przestrzeni wewnątrz. Zaprojektowane są tak, aby przy niewielkich gabarytach pomieścić, jak najwięcej ubrań i innych przedmiotów, dlatego znajdziemy w nich wygodny układ półek i wieszaków. Ponadto przestrzeń nadprogramowa często wypełniona jest dodatkowymi szufladami czy koszami do luźnego przechowywania. Dzięki temu zyskujemy dobrej jakości mebel o sporej pojemności. Sporą zaletą w takich szafach jest także montowane na drzwiach lustro. Dzięki niemu nawet w małej przestrzeni zyskujemy wrażenie sporej, otwartej przestrzeni.

Mała szafa przesuwna – jaki styl wybrać?

To, na jaki styl szafy się zdecydujemy ostatecznie, należy do naszej decyzji. Jest jednak kilka wskazówek, które zdecydowanie pozwolą nam się zdecydować szybciej. Jeśli poszukujemy szafy, która będzie nam służyć długie lata, jednocześnie dopasowując się do różnych stylów wykończenia wnętrza dobrze wybrać model o ponadczasowej linii i kolorystyce. W takim wypadku można zdecydować się na prostą, białą szafę przesuwną lub taką w kolorze jasnego drewna. Będzie pasować zarówno do przestrzeni minimalistycznych, jak i skandynawskich, a nawet industrialnych! Jeśli zależy nam natomiast na czymś, co zaakcentuje swoją obecność i będzie się rzucać w oczy, możemy wybrać szafę w kolorze ciemnego dębu. Takie rozwiązanie doskonale sprawdzi się, chociażby w pomieszczeniach bardzo jasnych i ze sporą otwartą przestrzenią. Dzięki ciemnej szafie łatwo wyznaczymy konkretne strefy użytkowe w mieszaniu typu studio.

Jak wybrać trwałą szafę przesuwną?

Koszt, jaki ponosimy przy zakupie szafy garderobianej, jest dość wysoki, dlatego też oczekujemy, że szafa, którą kupimy, przez wiele lat będzie nam służyć i wciąż dobrze wyglądać. Dlatego też w naszym sklepie internetowym zgromadziliśmy szafy najwyższej jakości. Każda z nich wykonana jest z laminowanej płyty meblowej lub płyty MDF, dzięki czemu odporna jest na wszelkiego rodzaju zadrapania, zabrudzenia, uszkodzenia mechaniczne, a nawet wilgoć. Co więcej, laminowanie płyty powoduje, że nie blaknie ona pod wpływem promieniowania UV, nie szarzeje i nie żółknie z czasem. W takim wypadku nawet po wielu latach kolor wciąż będzie prezentował się jak w dniu zakupu. Zwróciliśmy również uwagę na montaż drzwi oraz systemy przesuwania, ponieważ wiemy, jak bardzo zależy naszym klientom, aby działały płynnie oraz nie wyskakiwały z rolek podczas przesuwania. Zadbaliśmy także o to, aby każda szafa była wygodna w samodzielnym montażu – wiemy, że nie zawsze będzie druga osoba do pomocy, dlatego też postaraliśmy się, by elementy szafy pasowały idealnie, tak by nie było problemów podczas składania.