Kategorie

Strona główna

Aktywne filtry

Meble do pokoju dziecięcego

Duże szafy młodzieżowe

W przypadku gdy meblujemy pokój młodzieżowy, najczęściej kierujemy się podczas wybierania szafy ich pojemnością i funkcjonalnością, a nie do końca wyglądem. A co jeśli te dwie opcje połączyć w jedno? To jest możliwe! W taki właśnie sposób powstała szafa, która będzie funkcjonalna i ładna. W naszym asortymencie można znaleźć bowiem duże, bardzo pojemne szafy na ubrania do pokoju młodzieżowego, które jednocześnie będą ładne. Dlatego też w naszej ofercie umieściliśmy duże szafy młodzieżowe, które mają spełniać funkcję kosmicznie pojemnej szafy, która pomieści wszystkie ubrania, jednocześnie ozdabiając pokój nietypowymi połączeniami kolorystycznym. Całość naszych szaf wykonana jest z grubej płyty laminowanej 16 mm, co zapewnia, że szafa posłuży przez wiele lat i wciąż pozostanie w dobrym stanie, nie tylko wizualnym! Co więcej, postaraliśmy się, aby oprócz szaf można było skompletować cały wystrój pokoju za jednym zamachem, wybierając meble z tego samego zestawu kolorystycznego.

Szafy młodzieżowe - duże

Każde dziecko, zarówno to mniejsze, jak i nastolatek potrzebuje miejsca na powieszenie swoich rzeczy. O ile w przypadku niemowlęcia czy niewielkiego podrostka wystarczy komoda, to z nastolatkiem nie jest tak łatwo. Możesz jednak dodać do każdego pokoju coś, co pokazuje piękny styl i charakter, jednocześnie tworząc wszechstronną przestrzeń do przechowywania wszystkich rzeczy dzięki szafom z naszych kolekcji. Jako że nasze szafy młodzieżowe – duże zazwyczaj mają miejsce na powieszenie, można w nich wygodnie powiesić wszystkie eleganckie ubrania, takie jak sukienki, koszule zapinane na guziki, bluzki i spodnie. Co więcej, w takim przypadku nasze szafy często posiadają także regulowane półki, na różne wysokości, aby stworzyć elastyczne miejsce do przechowywania różnych przedmiotów, takich jak kolekcja butów, kosze na śmieci, zapasowe koce i wiele więcej! W przypadku niektórych modeli dolna szuflada do przechowywania otwiera się i zamyka na gładkich metalowych prowadnicach, co zapewnia łatwy dostęp do przechowywania innych różnych artykułów gospodarstwa domowego, takich jak książki, pościele i gry planszowe.

Duża szafa młodzieżowa

Z naszym sklepem zawsze utrzymasz porządek w swojej przestrzeni bez uszczerbku dla stylu i designu. Dlaczego? Ponieważ nasza duża szafa młodzieżowa to idealny element wyposażenia każdego, niezależnie czy stać będzie samodzielnie lub w garderobie. Staramy się, aby szafy te miały także duży obszar do przechowywania, jednocześnie zapewniał, choć drobną ochronę, dzięki czemu można łatwo schować przedmioty osobiste, buty, swetry i akcesoria. Jednocześnie nie boją się o ich pomylenie czy zamienienie miejscami. Co więcej, jesteśmy pewni, że każda duża szafa młodzieżowa w naszym sklepie to funkcjonalny i pięknie wykonany, element, który przetrwa lata, ponieważ zastosowane materiały doskonale mu na to pozwolą. Możliwość łączenia z dodatkowymi modułami garderoby lub wyposażenia pokoju pozwala na skompletowanie całego zestawu mebli, który będzie do siebie pasował.