Kategorie

Strona główna

Aktywne filtry

Wieszaki

Wieszaki to nie tylko element, który sprawdza się w wypadku restauracji, hoteli i innych przestrzeni komercyjnych. Jest to również mebel, będący funkcjonalnym elementem naszych domów i mieszkań. Wieszak na ubrania do przedpokoju to także doskonałe uzupełnienie i dodatek do ogólnej stylizacji pomieszczenia.

Wieszaki do przedpokoju 

W naszej ofercie tego typu mebli zdecydowanie dominuje wieszak stojący, jednakże w różnych konfiguracjach i stylistyce. Możliwością są zatem modele, które posiadają okrągła, pojedynczą podstawę, a także te, które ustawiane są na standardowych nóżkach. Wszystko zależy tutaj od naszych indywidualnych preferencji, a także wyobrażeń na temat tego, jak zechcemy zaaranżować wystrój swojego przedpokoju. 

Mimo tego, że wieszak wydaje się być mało ważnym elementem, tak naprawdę potrafi być bardzo istotnym dodatkiem, który idealnie podkreśli styl całego wnętrza. Na uwagę zasługuje tutaj także fakt, że wieszak to bardzo często pierwszy mebel, z jakim styczność mają przybywający do nas goście. Jeśli wyjątkowo zależy nam na sprawieniu pozytywnego wrażenia na nich już przy samym wejściu, wieszaki do przedpokoju z naszej oferty, okażą się doskonałym rozwiązaniem.