Kategorie

Strona główna

Aktywne filtry

Meble do pokoju dziecięcego

Skandynawskie szafy młodzieżowe

Nasze produkty są projektowane z myślą o dzieciach i są tak skonstruowane, aby radziły sobie w codziennym użytkowaniu. Przetestowane zgodnie z najnowszymi przepisami bezpieczeństwa, są z nimi zgodne i zapewnią dziecku pełne bezpieczeństwo podczas korzystania. W naszej ofercie łatwo znajdziecie skandynawskie szafy młodzieżowe, które wyróżniają się tym, że są to proste szafy dla dzieci i młodzieży. W kolekcji poświęcanej meblom w stylu skandynawskim łatwo znajdziesz meble, które wykonane są z w kolorze sosny, świerka, bieli, szarości, czy kolorów pastelowych. Dodatkowo mają bielone wykończenie, co nadaje im jasny i świeży wygląd. My wprost uwielbiamy sposób, w jaki słoje drewna przebijają się przez biel, dając lekkie, ale naturalne wrażenie. Skandynawskie szafy młodzieżowe są przemyślane tak, aby w pełni trafiały w gusta oraz potrzeby Twoich dzieci, dlatego też są zdecydowanie wytrzymałe, łatwe w użytkowaniu oraz przede wszystkim bezpieczne.

Szafy skandynawskie do pokoju dziecka

Chcesz kupić dziecku szafę, która posłuży u przez lata i piętnastolatek nadal będzie zadowolony z używania tej samej szafy co dziesięć lat temu. Jeśli tak to sięgnij po styl skandynawski. Ten ponadczasowy design zapewni Twojemu maluchowi całe życie od żłobka po nastolatki. Zaprojektowany, aby rosnąć razem z Tobą i Twoim dzieckiem. To wyjątkowe i eleganckie rozwiązanie do przechowywania w pokoju dziecięcym. Szafy skandynawskie zbudowane są na psychologii Montessori, która zakłada pełną dostępność pokoju dla dziecka od najmłodszych lat. Szafy skandynawskie do pokoju dziecka to wygodne meble do przechowywania z szufladami i stelażem. Świetnie sprawdzają się zarówno w zabawnym pokoju malucha, jak i stylowa w pokoju nastolatka. Możesz go używać przez długie lata. Co więcej, w naszej ofercie znajdziesz różne zestawy mebli skandynawskich, które są przestronne, mają system miękko zamykających się szuflad na ubrania i niezbędne rzeczy Twojego dziecka.

Szafy skandynawskie – modułowe

Jeśli chcesz zaszaleć odrobinę, zawsze możesz to zrobić, kupując jeden mebel z zestawu skandynawskich szaf modułowych. Pamiętaj. Jeden. Reszta modułów pojawi się po jakimś czasie sama, niekoniecznie za darmo. Co jest ważnego w takim module? Szafa może rosnąć wraz z dzieckiem. Na początku ma ono dostęp do ubrań, które są tylko na najniższym wieszaku i półce. Z czasem przenosimy je i rozbudowujemy moduł tak, aby spełniał wszystkie nasze oczekiwania. Szafy skandynawskie – modułowe nie różnią się praktycznie niczym od normalnych. Jedyną i najważniejszą różnicą, jest to, że są opcje wybrania poszczególnych modułów, dzięki czemu możesz sam zaprojektować szafę, w zależności od tego ile dziecko ma ubrań. I tak właśnie szafa będzie się rozrastać, tak jak będzie rosło twoje dziecko.