Kategorie

Strona główna

Aktywne filtry

Meble do pokoju dziecięcego

Białe szafy młodzieżowe

Przechowuj dziecięcą odzież i zabawki starannie w naszych dziecięcych szafach. Drewniane wzory uzupełniają ciepły wygląd sypialni, podczas gdy eleganckie białe wykończenie jest łatwe do wyczyszczenia. Zestawy mebli do pokoju dziecięcego z łóżeczkami i komodami są prostym i skutecznym sposobem, aby upewnić się, że pokój dziecięcy jest przygotowany na nowo przybyłe dziecko. Białe szafy młodzieżowe są idealne do użytku w strefie dziecięcej od najmłodszych lat. Dzieje się tak, ponieważ posiadają zazwyczaj idealną, proporcjonalną równowagą zawieszania i składania, co zmaksymalizuje przestrzeń do przechowywania w pokoju, pozostawiając jednocześnie dużo miejsca do zabawy. Klasyczny design naszych szaf jest prosty i piękny, zwłaszcza w jasnej bieli, która będzie uzupełnieniem szerokiej gamy dekoracji wnętrz. Solidna konstrukcja i odporne na zarysowania wykończenie sprawiają, że nasze szafy wytrzymają trudy życia rodzinnego i może przetrwać lata w Twoim domu.

Białe szafy dziecięce

Pozbądź się bałaganu na podłodze dzięki jednej z naszych pięknych nowych szaf do sypialni dla chłopców i dziewczynek. Nasze białe szafy dziecięce z litego drewna lub płyty meblowej są pięknej jakości i oferują mnóstwo miejsca do przechowywania, aby utrzymać porządek i odpowiedni rygor w sypialni lub garderobie. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz poręczy, aby powiesić sukienki, płaszcze lub kurtki, czy też półek z dużą miejsca do przechowywania spodenek i T-shitów możemy dostosować wszystkie nasze projekty do Twoich potrzeb. Dzięki temu już przy procesie zamówienia masz możliwość wybrania orientacji szafy (prawa – lewa strona). Koloru, w jakim została ona wykonana, a często także koloru elementów graficznych. Możemy też zagwarantować, że wszystkie nasze meble są wykańczane z dbałością o każdy szczegół, co dodatkowo zabezpieczy szafę podczas nadmiernego użytkowania, tak by mogła posłużyć Wam przez długie lata.

Biała szafa do pokoju dziecka

Uzupełnij wymarzony pokój twojego dziecka o niezwykłą białą szafę, która może nie poprowadzi go do Narni, ale pozwoli i tak przeżyć nie jedną przygodę. W naszych szafach staramy się łączyć piękną i klasyczną zaokrągloną konstrukcję ze współczesnym białym wykończeniem i blatem z naturalnego drewna, nasze szafy są zarówno funkcjonalne, jak i stylowe. Każda biała szafa do pokoju dziecka została zaprojektowana tak, aby skutecznie zorganizować Twój pokój dziecinny. Posiada szereg udogodnień do przechowywania rzeczy: zdejmowane drążki do zawieszania, które można przekształcić w pełnowymiarową szafę, gdy Twoje dziecko rośnie, głębokie szuflady do przechowywania i poręczne półki. Niektóre nasze szafy są także wyposażona w zestaw pasków ściennych, dzięki czemu możesz mocno przymocować szafę do ściany, aby nie mogła się przewrócić. Nasze produkty stworzone z myślą o Tobie i Twoich potrzebach, zostały zaprojektowane z myślą o pielęgnacji oraz w parze z trwałością. Co więcej, posiadamy różnego rodzaju zestawy mebli dziecięcych, które doskonale umeblują dziecięcy pokój od podstaw.