Kategorie

Strona główna

Aktywne filtry

Meble do pokoju dziecięcego

Nowoczesne szafy młodzieżowe

Jesteśmy sklepem, który wyspecjalizował się w sprzedaży mebli. Nasza kolekcja mebli młodzieżowych charakteryzuje się zastosowaniem praktycznych i funkcjonalnych rozwiązań. Duża różnorodność kształtów zachęca do kreatywnego podejścia w dostosowywaniu odpowiednich mebli do potrzeb Twojego dziecka. Ostateczna kolorystyka i sposób użytkowania mebli będzie zależeć tylko od Ciebie. Pojemne szafy wyposażone są często w dużą: głęboką szufladę, drążek na ubrania (prawa lub lewa strona, szersza strona szafy) oraz komplet półek (lewa, prawa, węższa strona szafy). Dzięki temu każda szafa doskonale się sprawdza jako magazyn ubrań dziecięcych i młodzieżowych. Nowoczesne szafy młodzieżowe mają także charakterystyczne elementy zewnętrzne, które mają dziecko przyciągnąć i nauczyć go korzystać z szafy. Jednymi z najważniejszych elementów to charakterystyczne, kolorowe i przyciągające wzrok uchwyty oraz zaznaczone podziały frontowe. Korpus szafki wykonany jest z płyty wiórowej. Fronty i kolorowe ramki wykonane są z wysokiej jakości płyty MDF.

Nowoczesne szafy do pokoju dziecięcego

Niektóre z naszych szaf zostały zaprojektowanie z myślą o noworodkach i najmłodszych. Do produkcji obudowy użyto najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu będą one mogły posłużyć przez wiele lat, zanim ulegną zniszczeniu. Co więcej, wszystkie elementy drewniane pokryte są bezpiecznymi dla dzieci, naturalnymi olejami roślinnymi, natomiast fronty szaf wykonane są z wysokiej jakości płyty MDF. Część naszych szaf wykonana jest z płyty meblowej laminowanej, która doskonale zabezpiecza mebel przed niekontrolowanymi wypadkami. Krawędzie w naszych szafach zostały zaokrąglone, a delikatne kolory idealnie komponują się z pokojem najmłodszych dzieci. Niektóre nowoczesne szafy do pokoju dziecięcego w naszym asortymencie oprócz miejsca na ubrania posiadają także miejsce na zabawki czy książeczki. Dzięki temu jeden mebel może sprawić, że będziesz mogła w kilka chwil posprzątać pokój dziecka, ułatwiając dostęp do wszelkich elementów.

Praktyczne szafy do pokoju dziecka

Nie jedna z naszych szaf z pewnością zachwyci rodziców szukających praktycznych rozwiązań do pokoju swojego dziecka. Meble z tej kolekcji charakteryzują się prostą formą i ponadczasową kolorystyką. Dzięki temu z łatwością wpasują się w każde wnętrze, dodając mu stylu. Jasne, stonowane kolory w połączeniu z elementami naturalnego drewna stworzą przytulne i minimalistyczne wnętrze. Praktyczna szafa do pokoju dziecka będzie idealnym rozwiązaniem do pokoju maluszka, ale też młodzieżowego. Wygodę podnosi system push – to – open, który zdecydowanie ułatwia korzystanie z szafy. Co więcej, każda z naszych szaf wykonana jest z wysokiej jakości płyty laminowanej, odpornej na wilgoć i uszkodzenia oraz łatwej do utrzymania w czystości. Piękny design z dodatkowymi wstawkami z surowego drewna sosnowego z widocznymi sękami dodaje całości niepowtarzalnego charakteru.