Kategorie

Strona główna

Aktywne filtry

Meble do pokoju dziecięcego

Półki do pokoju dziecięcego

Nie można zapomnieć o tym, że aby stworzyć idealną koncepcję pokoju malucha, warto wykorzystać do tego meble najwyższej jakości. Wiadomo – wiele zależy od tego, czy nowy członek rodziny będzie dziewczynką, czy chłopcem – my oferujemy atrakcyjne rozwiązania dla obojga.

Jednym z praktycznych i potrzebnych mebli w pokoju dziecka jest wisząca półka. To na niej można trzymać różne przedmioty, które powinny być pod ręką – nie tylko dziecka, ale i rodzica. To dzięki nim brzdąc może ustawić na widoku swoją ulubioną zabawkę. W ofercie salonu meblowego Bettso znajdują się urocze półki na ścianę dla dzieci, zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek. Są to propozycje idealne dla najmłodszych, jak i nieco starszych dzieci czy nastolatków.

Półki do pokoju młodzieżowego

Podobną funkcję spełniają półki umieszczone w pokoju nastolatka. To na nich najczęściej trzymane są ulubione książki, często używane gadżety czy ramki ze zdjęciami, które przywołują miłe wspomnienia. Półka wisząca do pokoju młodzieżowego to mebel, który umożliwia stworzenie przytulnego wnętrza o indywidualnym charakterze. Dobrze widoczne drobiazgi wraz z ciekawą konstrukcją półki sprawią, że przestrzeń stanie się oryginalna i przede wszystkim dopasowana do ulubionego stylu nastolatka.

W zależności od rodzaju półek ściennych do pokoju dziecięcego czy młodzieżowego możesz wybierać spośród modeli wykonanych z litego drewna lub płyty wiórowej laminowanej.