Kategorie

Strona główna

Aktywne filtry

Meble do pokoju dziecięcego

Jak lepiej wykorzystać przestrzeń w pomieszczeniu?

Urządzając dany pokój, przeważnie mamy na celu znalezienie w nim jak największej ilości miejsca pozwalającej na przechowywanie przedmiotów, zachowując jednak oczywiście elegancki efekt wizualny, bez wrażenia zagracenia pomieszczenia. W niektórych pokojach ze względu na ich przeznaczenie lub takie czynniki, jak kształt pokoju może to być trudne do osiągnięcia, np. ze względu na brak możliwości wstawienia do nich dużej szafy. Sposobem na lepsze zagospodarowanie przestrzeni w pokoju może być wykorzystanie półek wiszących, które umieścisz na ścianie. Dzięki temu możesz zyskać dodatkową przestrzeń na przechowywanie przedmiotów ponad meblem ustawionym na podłodze. Rozwiązanie to będzie bardzo praktyczne w pokojach dziecięcych, gdyż w nich miejsca do przechowywania nigdy nie jest za wiele – dzieci potrafią przecież nagromadzić wokół siebie dziesiątki zabawek i innych przedmiotów. Poza tym półki na ścianę do pokoju dziecięcego będą też bardzo dobrze się prezentować, dlatego warto wykorzystać je również pod względem dekoracyjnym. Zachęcamy do tego, aby wybrać je z oferty sklepu internetowego Bettso.

Półki do pokoju dziecięcego

Nie można zapomnieć o tym, że aby stworzyć idealną koncepcję pokoju malucha, warto wykorzystać do tego meble najwyższej jakości. Wiadomo – wiele zależy od tego, czy nowy członek rodziny będzie dziewczynką, czy chłopcem – my oferujemy atrakcyjne rozwiązania dla obojga.

Jednym z praktycznych i potrzebnych mebli w pokoju dziecka jest wisząca półka. To na niej można trzymać różne przedmioty, które powinny być pod ręką – nie tylko dziecka, ale i rodzica. To dzięki nim brzdąc może ustawić na widoku swoją ulubioną zabawkę. W ofercie salonu meblowego Bettso znajdują się urocze półki na ścianę dla dzieci, zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek. Są to propozycje idealne dla najmłodszych, jak i nieco starszych dzieci czy nastolatków.

Półki do pokoju młodzieżowego

Podobną funkcję spełniają półki umieszczone w pokoju nastolatka. To na nich najczęściej trzymane są ulubione książki, często używane gadżety czy ramki ze zdjęciami, które przywołują miłe wspomnienia. Półka wisząca do pokoju młodzieżowego to mebel, który umożliwia stworzenie przytulnego wnętrza o indywidualnym charakterze. Dobrze widoczne drobiazgi wraz z ciekawą konstrukcją półki sprawią, że przestrzeń stanie się oryginalna i przede wszystkim dopasowana do ulubionego stylu nastolatka.

W zależności od rodzaju półek ściennych do pokoju dziecięcego czy młodzieżowego możesz wybierać spośród modeli wykonanych z litego drewna lub płyty wiórowej laminowanej.

Uniwersalne wyposażenie do pokoju dziecięcego i nie tylko

Jak możesz łatwo zauważyć, półki wiszące do pokoju dziecięcego są wyposażeniem bardzo uniwersalnym. Ustawisz na nich zarówno kwiatka, figurkę lub inną dekorację, jak też książki lub inne kolekcje, wymagające większej ilości miejsca do ich odpowiedniego przechowywania i wyeksponowania. Nie można mieć zatem wątpliwości co do tego, iż półka taka będzie wyposażeniem zarówno bardzo funkcjonalnym, jak też mogącym posłużyć Ci do ozdoby danego pomieszczenia i wzbogacenia jego aranżacji. Dzięki dużej liczbie modeli dostępnych w naszym sklepie internetowym bez problemu półkę na ścianę do pokoju dziecięcego możesz wykorzystać również w innym pomieszczeniu. Świetnie zaprezentują się one w sypialni lub w salonie.

Najwyższa jakość wykonania

Zapewniamy, że dostępne u nas półki ścienne do pokoju dziecięcego są wyposażeniem solidnym, wykonanym z dbałością o najmniejszy szczegół. Dzięki temu mogą posłużyć w każdym domu przez wiele lat i zawsze efektownie się prezentować. Są one tworzone z takich materiałów, jak drewno sosnowe, czy płyta laminowana, które doskonale sprawdzą się podczas użytkowania. Dostępne są półki w wielu wymiarach, a także różnej kolorystyce. Oferujemy również wzory klasyczne, jak też nowoczesne, charakteryzujące się większą zdobnością oraz nietuzinkowymi kształtami. Dzięki temu bez najmniejszego problemu dobierzesz u nas półkę dla swojego dziecka lub też do innego pomieszczenia w swoim domu. Zachęcamy do przeglądania dostępnych u nas modeli półek i wyboru mebli z atrakcyjnej oferty sklepu internetowego Bettso, gdzie znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz do urządzenia swojego wymarzonego domu lub mieszkania.