Kategorie

Strona główna

Aktywne filtry

Szafy narożne

Szafy narożne do sypialni

Sypialnia — miejsce, gdzie zaznajemy nocnego odpoczynku. Powinna być zorganizowana tak, aby przestrzeń sprzyjała relaksowi i wypoczynkowi. Dlatego też nie powinna być zagracona, zwłaszcza jeśli mamy na nią przeznaczone niewielkie pomieszczenie. W takim wypadku doskonale sprawdzą się szafy narożne do sypialni, które nie tylko optycznie zwiększą nam pomieszczenie, ale jednoczenie będą bardzo pojemne, co pozwoli nam pochować wszystkie rzeczy. Mają także wiele innych zalet. Należy bowiem pamiętać, że to nie tylko funkcjonalny mebel, ale także świetne miejsce do przechowywania rzeczy. Doskonale sprawdzi się zatem również w przedpokoju czy w garderobie. Charakteryzują się one doskonałym wpasowywaniem się w ciasną przestrzeń, jednocześnie oferując dużą pojemność. Dlatego też to rozwiązanie będzie pasować… do salonu. W momencie, gdy nie mamy miejsca na dużą komodę, możemy ją zastąpić szafą narożną. Dzięki temu będziemy mieć miejsce do przechowywania zapasowych ręczników czy pościeli i nie zagracimy pomieszczenia.

Szafy rogowe do sypialni

W momencie, gdy decydujemy się na dziecko, zaczynamy kompletować dla niego wyprawkę oraz przygotowywać pokój. Dobieramy do niego łóżeczko, fotel do karmienia czy komodę z miejscem na przewijak. Jednak niektórzy decydują się na szafy rogowe do sypialni dziecięcej. Dlaczego? Odpowiedź na to pytanie może wydawać się nieoczywista. Taka szafa posłuży dziecku przez długie lata. Dzięki modułowej zabudowie szaf narożnych, która ostatnio staje się bardzo modna, łatwo przearanżować szafę i dopasować ją do potrzeb podrastającego dziecka. W początkowych latach życia będzie to idealne miejsce nie tylko do przechowywania ubrań, ale także niezbędnego asortymentu takiego jak pieluszki, chusteczki nawilżane czy nawet miejsce, w którym możesz schować laktator. Później górne części półek mogą służyć do przechowywania zabawek i innego sprzętu a w dolnej części można zaaranżować niewielką garderobę dla dziecka, z której będzie mogło samo wybierać ubrania.

Szafa narożna do gabinetu

Domowe biura, zwłaszcza w ostatnim czasie, zyskały na popularności. Coraz więcej osób przekonuje się, ze warto zaaranżować w swoim domu pomieszczenie, w którym będzie można na spokojnie popracować, tak żeby inni domownicy nam nie przeszkadzali. Oprócz biurka i regału w takim miejscu przyda się także szafa narożna do gabinetu. Będzie to idealne rozwiązanie do przechowywania ważnych papierów w jednym miejscu. Dzięki dużej pojemności szafy będzie można zaaranżować w niej przestrzeń, która pozwoli na posegregowanie wszystkich formularzy, faktur czy innych pism. Dla niektórych to rozwiązanie może wydawać się dziwne, ale dzięki możliwości zamknięcia takiej szafy jesteśmy wstanie schować nasze najcenniejsze dokumenty przed osobami niepowołanymi. Dlatego też warto rozważyć jej zakup. W naszej ofercie znajdziesz wiele różnych szaf narożnych, które sprawdzą się w każdym pomieszczeniu w twoim domu! Zamów już dziś a my niezwłoczne dostarczymy ją pod twoje drzwi!