Kategorie

Strona główna

Aktywne filtry

Sypialnia DEGA

kolekcja mebli do sypialni dega

Skandynawskie meble do sypialni komplet Dega

Każdy z nas wie, że sypialnia to miejsce, gdzie spędza się najmniej czasu, jednak przy aranżacji wnętrza nie można się tym sugerować. Nadal należy zadbać, aby to miejsce było idealne zaaranżowane w pełnej harmonii. Dzięki temu można dużo lepiej odpocząć, jednocześnie ułatwiając sobie zasypianie. Dlatego też do aranżacji sypialni odpowiedni jest styl skandynawski, a także skandynawskie meble do sypialni komplet Dega. Styl skandynawski opiera się bowiem na aranżacji wnętrza w spokojnej, jasnej kolorystyce w połączeniu z prostymi formami mebli, które przyjmują jasne kolory, głównie z palety odcieni szarości. W połączeniu z bielą oraz drewnem osiągają prosty, harmonijny i ciepły styl, który doskonale sprawdza się zarówno w jasnych, mocno doświetlonych pomieszczeniach, jak i w tych ciemniejszych. Sypialnia powinna być właśnie takim ciemnym pomieszczeniem, dlatego też dobranie do niej jaśniejszych ścian i mebli pozwoli na utworzenie pokoju pełnego spokoju.

Skandynawskie meble do sypialni Dega

Wybierając meble do sypialni, powinniśmy kierować się nie tylko ich wyglądem, ale także ich funkcjonalnością. Na przykład skandynawskie meble do sypialni Dega łączą w sobie prosty, delikatny wygląd z pełną funkcjonalnością mebli. W zestaw wchodzi między innymi pojemna komoda z szufladami, duża, czterodrzwiowa szafa oraz łóżko ze stolikami nocnymi. Całość w kolorze białym i grafitowym doskonale harmonizuje się z kolorystyką skandynawskiego stylu natomiast pełna funkcjonalność i pojemność mebli dodatkowo pozwala cieszyć się w pełni oryginalną i nowoczesną przestrzenią. Natomiast system bez uchwytowy dopełnia całości w ich prostym wykonaniu. Całość mebli wykonana jest z 16 milimetrowej płyty laminowanej, co daje nam gwarancję odporności na wilgoć i zarysowania. Dzięki temu nawet po wielu latach nadal będziemy cieszyć się meblami, które będą wyglądać dobrze, jednocześnie zachowując swoją pełną funkcjonalność.

Jak zaaranżować sypialnię w stylu skandynawskim?

Jeśli zdecydowałeś się na urządzenie sypialni w stylu skandynawskim, warto wiedzieć jak ją zaaranżować. Skandynawowie lubią przestrzenie, które są zaaranżowane z pomysłem i jednocześnie w pełni funkcjonalne. Dlatego tez w sypialni w stylu skandynawskim wszystko ma swoje miejsce. Dobrze jest więc zainwestować w dużą, pojemną szafę, która pomieści nie tylko ubrania, ale także żelazko czy deskę do prasowania. Pozostałe meble powinny zachować również proste formy, które pozwolą na dodanie delikatnych dodatków, które dopełnią całość. Jeśli chodzi o kolorystykę, to powinno się zdecydować raczej na paletę odcieni szarości, beżu czy brązu. Jednakże nic nie stoi na przeszkodzie, aby dodać odrobinę pastelowych barw, jednak raczej w formie dodatku niż całości. Warto także dodać odrobinę czerni – można zdecydować się na obraz w czarnej, prostej ramie lub kolaż zdjęć w czernionych, drewnianych ramkach, a nawet czarną, melanżową narzutę na łóżko.