Kategorie

Strona główna

Filtruj po

Cena

Cena

  • 840,00zł - 2440,00zł

Powierzchnia spania

Powierzchnia spania

Wysokość całkowita

Wysokość całkowita

Szerokość całkowita

Szerokość całkowita

Długość

Długość

Kolor

Kolor

Pojemnik na pościel

Pojemnik na pościel

Aktywne filtry

Łóżka tapicerowane 140x200

Łóżko to mebel, który stanowi jeden z najważniejszych elementów wyposażenia domu czy mieszkania. To właśnie na nim zaczynamy i kończymy dzień. W związku z tym jak duży wpływ ma na jakość naszego snu, tak ważnym jest, aby było odpowiednio dopasowane do naszych potrzeb i preferencji.  Jednym z lepszych rozwiązań okazują się być łóżka tapicerowane 140x200, których szeroki wybór znajdziesz właśnie na bettso.pl

Małżeńskie łóżka tapicerowane 140x200 – komfortowy sen dla dwóch osób

W trakcie poszukiwania idealnego łoża małżeńskiego należy zwrócić uwagę na wiele istotnych kwestii. W końcu powinno ono zapewniać maksymalną wygodę dwóm dorosłym osobom. W pierwszej kolejności trzeba wybrać odpowiedni rozmiar. Zbyt małe łóżko z całą pewnością nie będzie najlepszy rozwiązaniem, gdyż nie zapewni dostatecznej ilości miejsca, a to obniży jakość snu. Najlepszym wariantem będą łóżka tapicerowane 140x200. Dzięki meblowi o takich wymiarach każdy z małżonków będzie mógł wygodnie się rozłożyć i przybrać najlepszą dla niego pozycję. W naszym bogatym asortymencie znajdziesz różne warianty takich łóżek, co z całą pewnością pozwoli dopasować Ci je do Twoich oczekiwań.

Łóżka tapicerowane 140x200 z pojemnikiem – sposób na porządek

Jeżeli zależy Ci na tym, aby w Twojej sypialni panował ład i porządek, to niewątpliwie powinieneś postawić na łóżko z pojemnikiem. W jego wnętrzu umieścisz nie tylko pościel, ale również wiele innych akcesoriów. Dzięki temu zyskasz dodatkowy schowek, który pozwoli Ci przechowywać rzeczy, dla których dotychczas nie mogłeś znaleźć odpowiedniego miejsca. W naszej ofercie dostępne są łóżka tapicerowane 140x200 z pojemnikiem wzbogacone o podnośnik, jak i również bez niego. Jeżeli interesuje Cię, aby w wybranym przez Ciebie wariancie znalazł się podnośnik, możemy go dla Ciebie zamontować.

Łóżka tapicerowane z pojemnikiem na pościel 140x200 dostosowane do Twoich preferencji

Sklep Bettso Meble umożliwia swoim klientom personalizację wybieranych przez nich produktów. Dzięki temu masz realny wpływ na to, jak ostatecznie będzie wyglądać Twoje łóżko oraz z jakich materiałów zostanie wykonane. W galerii tkanin znajdziesz rozmaite rodzaje materiałów w szerokiej palecie barw, co pozwoli Ci na perfekcyjne dopasowanie wyglądu Twojego łóżka do stylistyki sypialni, w której będzie się znajdowało. Masz także możliwość wyboru rodzaju stelaża oraz tego czy w Twoim łóżku będzie znajdował się pojemnik, czy też nie.  Łóżka tapicerowane z pojemnikiem na pościel 140x200 to ponadczasowe elementy wyposażenia wnętrz, które ze względu na wysoką jakość materiałów, z których zostały wykonane, będą pełniły swoją funkcję przez długi czas. Bez względu na to jaki styl wnętrz odpowiada Ci najbardziej, w ofercie naszego sklepu znajdziesz dokładnie to, czego szukasz. Razem z łóżkiem możesz zakupić do niego również materac, co pozwoli Ci na zyskanie produktu gotowego do natychmiastowego użytku. Zapoznaj się z szeroką ofertą proponowanych przez nas produktów i wybierz wariant, który będzie zgodny z Twoimi oczekiwaniami.