Kategorie

Strona główna

Aktywne filtry

Ławy w stylu glamour

Jak stworzyć wnętrze w stylu glamour?

Oprócz minimalistycznych stylów aranżacji wnętrz można wyróżnić również te, które nie stronią od kolorowych oraz błyszczących dodatków w dużej ilości. Do tej grupy należy szeroko rozumiany styl glamour. Już sama nazwa wiele mówi nam o tym, czego możemy się po nim spodziewać. Mówimy tutaj o przepychu, luksusie, a nawet odrobinie ekstrawagancji. Przeciwnikom tego sposobu aranżacji wnętrz styl glamour może wydać się po prostu przepełniony kiczem i elementami, które dawno wyszły z mody. Prawda jest jednak taka, że właściwie urządzone pomieszczenie w stylu glamour może przyciągać swoim urokiem i sprawdzić się w nawet najmodniejszym domu lub mieszkaniu. W tego rodzaju aranżacji każdy element wyposażenia może stać się nie tylko czymś funkcjonalnym, lecz także kolejną dekoracją pomieszczenia. Salon urządzony w stylu glamour w Twoim domu może być natomiast miejscem, w którym dobrze poczujesz się zarówno na co dzień, jak też wykorzystasz je do przyjęcia gości oraz podczas rozmaitych specjalnych okazji. Nie obejdzie się w związku z tym bez wyposażenia niezbędnego, by móc spędzić chwilę przy filiżance kawy. Szukasz stolików glamour, które sprawdzą się w Twoim salonie? Zapraszamy do sklepu internetowego Bettso!

Stoliki kawowe glamour

Przedstawiamy ofertę stolików kawowych glamour, z którymi urządzisz każdy salon w opisywanym powyżej stylu aranżacji wnętrz. Posiadamy modele w różnorodnych kształtach, a także operujące wieloma barwami, jakie doskonale pasować będą do nowoczesnego, pełnego zdobień salonu. Materiały, które dominują w tej kategorii produktów to przede wszystkim stal nierdzewna oraz szkło hartowane. Możesz skorzystać zatem ze wszystkiego, co najbardziej charakterystyczne dla aranżacji glamour, czyli złoceń, elementów lustrzanych, a także błyszczących. Znajdziesz u nas również stoliki glamour z blatem z efektem marmuru. Produkty te mogą zostać swobodnie wkomponowane nie tylko do salonu glamour, lecz też do innych pomieszczeń. Nasi klienci równie chętnie wybierają je np. do eleganckich, reprezentacyjnych biur oraz miejsc o charakterze publicznym. Możesz liczyć u nas na dużą różnorodność i nieoczywisty design wyposażenia, jak np. stoliki glamour ze stelażami w nietypowych kształtach lub też w całości wykonane ze szkła.

Modny, nowoczesny salon w Twoim domu? Tylko ze sklepem internetowym Bettso! Skorzystaj z naszych propozycji produktów w najmodniejszych stylach aranżacyjnych, a także pomocy i doradztwa naszych specjalistów. Wybierz stoliki kawowe glamour i spędzaj miłe chwile na wypoczynku w swoim wymarzonym, urządzonym według Twojego pomysłu salonie! Odwiedź nasz sklep i przekonaj się, dlaczego warto nam zaufać. Jesteśmy do Twojej dyspozycji – zapraszamy serdecznie! Poznaj już teraz sklep internetowy Bettso.