Kategorie

Strona główna

Filtruj po

Kategorie

Kategorie

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 419,00zł - 1199,00zł

Oświetlenie LED

Oświetlenie LED

Kolor

Kolor

Kolor frontu

Kolor frontu

Kolor korpusu

Kolor korpusu

Aktywne filtry

Witryny

Witryny

Od pewnego czasu witryny do salonu przeżywają swój wielki renesans nie tylko w naszym kraju, ale i poza jego granicami. Postanowiliśmy zatem umieścić w naszej ofercie szereg przeróżnych, niezwykle modnych i wykonanych z maestrią oraz dbałością o szczegóły modeli. Każdy z nich jest starannie przemyślany, każdy z nich to skończona, idealna całość, każdy z nich sprawi, że przestrzeń salonu nabierze niezwykłego charakteru. Użyto najlepszych materiałów oraz innowacyjnych technik, by zagwarantować kupującym wyłącznie to, co najlepsze. Każda witryna do pokoju dziennego czymś się wyróżnia na tle innych. Jedne z nich są bowiem ze wszech miar nowoczesne, o prostych liniach i bardzo minimalistycznych kształtach, świetnie sprawdzą się więc w przestrzeni loftowej czy industrialnej. Inne natomiast przywołują na myśl styl skandynawski, vintage czy retro, genialnie wpisując się we wnętrza przytulne i pełne ciepła.

Klient może u nas liczyć zarówno na proste, klasyczne i standardowe wzory (np. witryny szklane), jak i modele szalenie oryginalne, takie, które staną się swego rodzaju bonusem w ich przestrzeniach. Zawsze używa się do ich stworzenia najlepszych materiałów, by były one w stanie posłużyć domownikom przez wiele lat, pozostając niezmiennie w stanie idealnym. Bardzo cieszy nas duże zainteresowanie naszymi modnymi i nowoczesnymi witrynami do salonu, zatem staramy się wciąż poszerzać naszą ofertę. Odmień swój salon!

Witryna – modny i praktyczny mebel do Twojego mieszkania

Przez wiele lat witryny kojarzone były z meblami niezbyt modnymi, wręcz reliktami przeszłości i dawnych czasów. Szczególnie młodsi ludzie, myśląc o witrynach, mieli przed oczami meblościanki i wystawioną w nich porcelanę z czasów PRL, jaką widzieli u swoich babć i dziadków. Na jakiś czas skojarzenia te skutecznie zmniejszyły popularność tego rodzaju mebli w naszym kraju. Sytuacja się jednak zmieniła i wyposażenie to ponownie wraca do łask. Powodów tego jest co najmniej kilka. Przede wszystkim docenione zostały walory funkcjonalne witryn. Jest to wyposażenie, które daje dużą ilość miejsca do przechowywania. Wszelkie przedmioty o charakterze dekoracyjnym, które według Twojego pomysłu na dane pomieszczenie powinny znajdować się na widoku, mogą z powodzeniem znaleźć się właśnie w funkcjonalnej witrynie. Oprócz tego przyszły też duże zmiany pod względem wizualnym i do sprzedaży w naszym kraju trafiły np. stylowe witryny do salonu wykonywane zgodnie z najnowszymi trendami. Nie jest bowiem tajemnicą, że mebel ten chętnie przyswojony został przez producentów mebli wykonywanych np. w stylu skandynawskim oraz vintage. Wyposażenie to nabrało zatem zupełnie nowego charakteru i wymiaru, przechodząc transformację od niemodnego reliktu, po ekskluzywny element nowoczesnego wyposażenia o dużych walorach estetycznych. Jeśli poszukujesz ekskluzywnych witryn do salonu, na których wyeksponujesz dekoracje i inne przedmioty i chcesz skorzystać z opisywanych nowoczesnych rozwiązań zgodnych z najmodniejszymi stylami aranżacji wnętrz, z pewnością zainteresuje Cię oferta naszego sklepu internetowego – sprawdź już teraz!

Stylowe witryny do salonu

Oferujemy ekskluzywne witryny do salonu i nie tylko. Mamy najlepsze jakościowo meble odpowiadające najnowszym trendom aranżacyjnym. Znajdziesz u nas klasyczne, proste witryny, jak też efektownie prezentujące się modele przeszklone. Prawdziwym hitem mogącym odmienić charakter każdego wnętrza są też witryny narożne do salonu. Poza samą prezentacją mebla warto zwrócić też uwagę na ilość półek oraz szafek znajdujących się w danym modelu, ponieważ również pod tym względem możesz wybrać taki model, który sprawdzi się najlepiej w Twoim domu i da Ci optymalną przestrzeń do przechowywania różnych przedmiotów. Jakość zastosowanych materiałów sprawia, że wyposażenie to posłuży domownikom przez wiele lat, nie zużywając się i nie tracąc na swoim pięknym wyglądzie. Zapewniamy, że niezależnie od tego, czy jesteś miłośnikiem stylu loft, retro, skandynawskiego, czy też jakiegokolwiek innego, który króluje w najmodniejszych domach i mieszkaniach na całym świecie, odpowiadające Twoim potrzebom stylowe witryny do salonu odnajdziesz w sklepie internetowym Bettso! Zapraszamy na zakupy – stwórz z nami każde domowe wnętrze!