Kategorie

Strona główna

Aktywne filtry

Materace kieszeniowe

Materace kieszeniowe do Twojego łóżka – zalety

Wybór łóżka do sypialni to dopiero początek drogi do sukcesu, jakim będzie wygodny sen. Oprócz tego potrzebujemy jeszcze materaca, który umieścimy na łóżku. Jego zakup może z kolei przysporzyć nawet więcej kłopotów niż zakup samego łóżka. Każdy ma własne preferencje co do tego, jak twardy powinien być materac, czy tez w jaki sposób powinien uginać się i zachowywać pod naciskiem naszego ciała. Poświęcając zbyt mało czasu na rozpoznanie tematu przed zakupami, może okazać się, że wydaliśmy kilkaset złotych na materac, na którym niewygodnie się nam śpi. Popularnym, a także gwarantującym wysoki poziom komfortu rozwiązaniem są materace kieszeniowe. Swoją nazwę wzięły od specjalnych kieszeni przeznaczonych na każdą ze sprężyn osobno. Dzięki temu każda z nich pracuje indywidualnie, a materac lepiej dopasowuje się do kształtu i ciężaru ciała leżącego. Ponadto rozwiązanie to eliminuje wszelkiego rodzaju trzeszczenie sprężyn i inne uciążliwe dźwięki, jakie mogą towarzyszyć nam podczas korzystania z klasycznych materacy starego typu. Popularne są też dwuwarstwowe materace tego typu – np. z kokosem, który zapewni lepszą cyrkulację powietrza. To z kolei przekłada się m.in. na niższy poziom wilgoci we wnętrzu materaca i właściwości przyjazne dla alergików. Trudno o takie parametry materaca, gdy zdecydujesz się na tańszy materac innego typu, nieposiadający odpowiednich atestów i pochodzący z niesprawdzonego źródła. Zyskaj komfort snu i korzystaj z wszystkich wymienionych wyżej zalet kieszeniowego materaca, wybierając go już teraz z oferty sklepu internetowego Bettso – zapraszamy na zakupy!

Szeroka oferta materacy ze sprężynami kieszeniowymi

Oferujemy materace kieszeniowe wysokiej jakości, pochodzące od renomowanych producentów. Wszystkie nasze produkty posiadają odpowiednie atesty, potwierdzające ich właściwości. Znajdziesz u nas materace odpowiednie dla alergików oraz z innymi właściwościami prozdrowotnymi. Dajemy możliwość wyboru rozmiaru do wielkości Twojego łóżka. W naszej ofercie znajdą się również materace o różnych stopniach twardości, więc dostosujesz swój wybór również pod tym kątem. Szczegółowe informacje o każdym z materaców ze sprężynami kieszeniowymi odnajdziesz w opisie przy interesującym Cię produkcie, w związku z czym zachęcamy do lektury przed zakupem. Polecamy ich wybór zarówno na pojedyncze łóżka, jak też w przypadku łóżek małżeńskich. Potrzebujesz pomocy przy wyborze materaca na swoje łóżko? Skorzystaj z pomocy naszych specjalistów – nie wahaj się skontaktować z nami w każdej chwili!

Oferta sklepu internetowego Bettso pozwoli Ci zyskać nie tylko pięknie, harmonijnie urządzone wnętrza domowe, ale też cieszyć się zdrowym snem i wypoczynkiem, czego dowodem jest nasz asortyment materacy kieszeniowych. Sprawdź nasze propozycje już teraz i wybierz do swojej sypialni!