Kategorie

Strona główna

Aktywne filtry

Łóżka z płyty meblowej

Zachęcamy Państwa do zaznajomienia się z ofertą łóżek z płyty meblowej. Proponowane produkty stylistyką odpowiadają klasycznemu wzornictwu, jednak doskonale także wpasują się do wystroju w stylu vintage, retro, a także eklektycznym. W przypadku łóżek z płyty meblowej o bardziej tradycyjnym designie (model TADEUSZ), można je nabyć w sklepie Bettso w kolorach Dębu Stuletniego i Dębu Lefkas. Natomiast linia TREND to zdecydowanie łóżko przeznaczone do bardziej nowoczesnych wnętrz, które dostępne jest w kolorze szarego grafitu i sosny.

Funkcjonalne łóżka z płyty meblowej

Wśród proponowanych łóżek z płyty meblowej odnaleźć można zarówno te dedykowane dla dwojga, jak i pojedyncze. Można więc nimi wystroić zarówno pokój singla, młodzieżowy, jak i pary. Ich wysoka funkcjonalność zapewniona jest nie tylko dzięki dobieranemu przez klienta materacowi, ale także pojemnikowi na pościel, który jest ukryty pod materacem

Korpus łóżka został wykonany z płyty meblowej wysokiej jakości, co gwarantuje trwałość i odporność na potencjalne uszkodzenia. Zachęcamy do bliższego zapoznania się z naszą ofertą.

Łóżko z płyty meblowej - ekonomiczne rozwiązanie

Ta kategoria z pewnością zainteresuje osoby, które poszukują stylowego łóżka z płyty meblowej w niskiej cenie. Tworzywo, z którego jest wykonany produkt, może występować w różnych kolorach i imitować wiele rodzajów drewna. Dzięki temu każde łóżko prezentuje się naturalnie i elegancko. Materiał wykazuje się doskonałą solidnością i wytrzymałością, powinien posłużyć użytkownikowi przez wiele długich lat. W naszej ofercie znajdą Państwo modele w różnych rozmiarach, dzięki czemu z łatwością można je dopasować do warunków konkretnego wnętrza.

Produkty zostały wyposażone w stylowe zagłówki i funkcjonalne pojemniki na pościel, co ułatwia optymalne wykorzystanie przestrzeni dostępnej mieszkaniu. Pod każdym modelem widnieje szczegółowy opis parametrów, tak aby maksymalnie przybliżyć klientowi wygląd, dostępne funkcje i jakość. Mogą Państwo wybierać spośród szerokiej gamy kolorystycznej.

Łóżka z płyty można wygodnie kupować online lub też w sklepie stacjonarnym. Płatność jest realizowana za pomocą przelewu tradycyjnego, szybkiego przelewu bankowego lub też osobiście przy odbiorze. Zapewniamy szybki i bezpieczny transport firmowy. Zachęcamy do kontaktu mailowego i telefonicznego!