Kategorie

Strona główna

Aktywne filtry

Meble do pokoju dziecięcego

Wysokie komody młodzieżowe

W przypadku pokoju nastolatka nie ogranicza nas już jego zmniejszone pole manewru tak jak w przypadku małych dzieci. Dlatego też możemy spokojnie zainwestować w wysokie komody młodzieżowe, które nie tylko będą się doskonale prezentować, ale także zaoszczędzą nam miejsca. O ile standardowa komoda jest szeroka i niska, tak prezentujemy Wam wysokie i wąskie komody, które pomieszczą tyle samo ubrań i szpargałów, jednocześnie bez konieczności zagracania pomieszczenia – sprawdzą się idealnie w każdym małym pokoju, a także w przypadku pokoi dzielonych. Dwie takie komody zajmą podobną powierzchnię podłogi do standardowa komoda, a jednocześnie pomieszczą dwa razy więcej ubrań. W przypadku wysokich komód młodzieżowych mamy także inną zależność. Mają one zastosowane rozwiązania mieszane – posiadają zarówno szuflady, jak i szafki czy półki. Dzięki temu łatwo możemy w jednym miejscu przechowywać bieliznę, jak i zwykłe ubrania, co pozwala nam na dodatkową oszczędność miejsca, ponieważ nie potrzebujemy dodatkowej bieliźniarki.

Modne komody młodzieżowe

Nastolatki podlegają już w większej mierze trendom, które się tworzą w różnych kwestiach życiowych. Dlatego też będą one interesować się też samym wystrojem wnętrz. Dziewczyny będą marzyć o pokoju w stylu boho lub skandynawskim, który będzie się charakteryzował jasnymi kolorami i dużą ilością dodatków. Natomiast młodzi chłopcy zdecydowanie bardziej wolą wystrój minimalistyczny lub industrialny, który podkreśli ich „męski” świat. Nie ważne jednak czego szukasz, w naszym sklepie znajdziesz różnego rodzaju modne komody młodzieżowe, które doskonale wpasują się w nie jeden styl wystroju wnętrz. Co więcej, większość z ich ma bardzo klasyczny, ponadczasowy design, który doskonale sprawdzi się w różnych aranżacjach. Dlatego też, nawet jeśli po kilku latach mieszkaniec pokoju postanowi coś zmienić, to nie będzie się to wiązało z koniecznością wymiany mebli. Wystarczy przearanżować przestrzeń i wymienić detale i dodatki, by pokój nabrał całkiem nowego charakteru, jednocześnie bez ponoszenia większych kosztów.

Trwałość na lata

Jak już wspomnieliśmy, czasem bywa tak, że miłość do danego stylu wnętrza przemija i człowiek chce coś zmienić. Jednakże nasze trwałe komody młodzieżowe nie będą wymagać nagłych zmian przez wiele, wiele lat! Wykonujemy je bowiem z trwałej, szesnastomilimetrowej płyty laminowanej, która zniesie każde, nawet najgorsze traktowanie. Odporna jest na uderzenia, więc niestraszne jej będą trzaśnięcia drzwiczkami. Dobrze znosi również zarysowania, plamy, a także polanie wodą. Dlatego nawet rozlana szklanka wody nie zrobi jej krzywdy. Co więcej, wiemy, że czasem coś znika i nie chce się pojawić tam, gdzie zawsze było, więc następuje nerwowe przekopywanie zawartości szaf – jednak trwałe rozwiązania w naszych meblach powodują, że zawiasy oraz prowadnice szuflad zniosą setki tysięcy sekwencji otwierania i zamykania. Każda nasza komoda jest warta każdej złotówki, ponieważ kupujesz mebel, który posłuży Ci wiele długich lat bez większych oznak zniszczenia.