Kategorie

Strona główna

Aktywne filtry

Hokery bez oparcia

Hokery bez oparcia

Jeśli lubisz nietuzinkowe połączenia, możesz dodać trochę zabawy i designerskiego blasku do swojej jadalni, kuchni lub salonu dzięki zwinnym stołkom barowym bez oparcia. W naszej ofercie można je znaleźć w luksusowej skórze, rustykalnym drewnie, nowoczesnym chromie i wesołym plastiku. Jesteśmy pewni, że wszystkie nasze hokery bez oparcia mają bardzo solidną konstrukcję, dzięki czemu Twoja waga jest równomiernie rozłożona na siodełku. Niektórzy wolą stołki barowe bez oparcia, ponieważ łatwo je wsunąć pod bar i nie przeszkadzają na co dzień. Pozwala to wyeliminować potencjalne wypadki, gdy w kuchni panuje duży ruch. Ponadto, jeśli nie spędzasz na swoim hokerze całego dnia, to oparcie nie jest Ci do niczego potrzebne. Nawet bez niego sam stołek będzie wygodny i pozwoli na chwilę relaksu. Co więcej, stołki barowe bez oparcia posiadają także wygodne podnóżki, które pozwolą na przybranie jak najwygodniejszej pozycji. Dlatego, jeśli nie jesteś pewien co wybrać – wybierz stołek barowy bez oparcia, ma on równie wiele zalet co inne, a przy okazji wygląda szałowo!

Stołek barowy bez oparcia

Jeśli masz ochotę na wprowadzenie trochę luksusu do swojego baru, ale także mieszkania możesz skusić się na stołek barowy bez oparcia. Czym są luksusowe hokery bez oparcia? To wysokie stołki, z podnóżkami, które doskonale sprawdzają się jako wysokie krzesło, które można dostawić do wyspy kuchennej, baru czy stołu kreślarskiego. Projektanci tworzą coraz to nowsze — fantastyczne dzieła właśnie dla Ciebie. I właśnie dlatego możesz znaleźć bogate, miękkie skórzane taborety, hokery z pluszowymi siedzeniami, stołki barowe wykończone w chromie, złocie lub drewnie. Każde takie rozwiązanie powoduje, że łączą one w sobie nie tylko design, ale także wygodę. W naszej ofercie mamy mnóstwo stylów stołków barowych, a jeśli chcesz zawęzić swoje opcje do czegoś bardziej konkretnego, wystarczy skorzystać z opcji filtrowania. Nasze paczki zabezpieczamy również tak, aby w czasie wysyłki nasze meble nie zostały zniszczone – dzięki temu możesz mieć pewność, że w kilka dni pojawi się u Ciebie nasz mebel i będziesz mógł od razu z niego korzystać.

Wysokie krzesło bez oparcia

Nie jesteś pewien czy wysokie krzesło bez oparcia będzie bezpieczne dla dziecka? Jasne, że tak! Dzieci mają nisko położony środek ciężkości, więc nie potrzebują podparcia pleców jak dorośli. Hokery bez oparcia świetnie nadają się zatem do mieszkań z małymi dziećmi oraz pokojów zadań. Co więcej, hokery bez oparcia mają pewne zalety. Są znacznie lżejsze niż inne hokery, co oznacza, że przesuwanie ich to pestka. Jeśli jesteś właścicielem restauracji lub zajmujesz się hotelarstwem, uznaj to za duży plus. Innym ważnym czynnikiem przy podejmowaniu decyzji bez pleców jest możliwość obrócenia się. Stołki bez oparcia nadają się do tego ruchu, ponieważ możesz łatwo zmienić na nim pozycję. Wystarczy się po prostu obrócić. Jest to szczególnie przydatne, gdy pogrążasz się w rozmowie lub oglądasz swój ulubiony film w telewizji. Kupując zestaw stołków barowych bez oparcia, można sprawić sobie przyjemność. Zaopatrz się już dziś!