Kategorie

Strona główna

Aktywne filtry

Biurka z kontenerkiem

Biurka z kontenerkiem

Niezależnie czy szukamy biurka do pokoju młodzieżowego, czy do domowego biura warto rozważyć zakup biurka z kontenerkiem. Osobny kontenerek, który można przestawić, daje nam wiele możliwości, których nie da nam klasyczne biurko z szafką. Po pierwsze możemy bowiem zdecydować, po której stronie biurka ustawimy kontenerek. Jest to zatem rozwiązanie idealne zarówno dla osób praworęcznych, jak i leworęcznych. Możemy bowiem wybrać preferowaną stronę, do której będzie nam łatwiej sięgać. Po drugie pozwala nam to w każdej chwili przearanżować układ biurka, w sytuacji, kiedy chcemy na przykład przemeblować nasz pokój. Po trzecie kontenerek, w przeciwieństwie do stałej półki lub szuflad, możemy łatwo przetransportować w inne miejsce. Kiedy zdecydujemy się pracować z kanapy lub łóżka, możemy łatwo przesunąć go w dowolne miejsce, które będziemy mieć pod ręką. Dzięki temu będziemy mieć dużo łatwiejszy dostęp do przechowywanych w nim rzeczy. Biurko z kontenerkiem jest zatem dużo wygodniejszym wyborem.

Biurka z szafką

Tradycyjne biurka z szafką są zdecydowanie cięższe od biurek z kontenerkiem. Nasze biurka wykonane są z wysokiej jakości płyty laminowanej o grubości 16 milimetrów, co nadaje im zdecydowanej lekkości, a jednocześnie wytrzymałości. Jest ona bowiem odporna na większość wypadków, które mogą ja spotkać, czyli na zarysowania, odbicia, czy postawienie gorącego kubka. W ten sposób nasze biurka z szafką przez długie lata mogą cieszyć swoich właścicieli nienagannym wyglądem, takim jak w dniu montażu. Możliwość przestawienia szafki dodatkowo zwiększa ich walory estetyczne. Wykończenie naszych biurek w macie pozwala na osiągnięcie prostego mebla, który nie jest podatny na zacieki i odciski. Matowe wykończenie pasuje również do większości wystrojów wnętrz. Dzięki temu sprawdzi się ono zarówno w pokoju urządzonym na styl skandynawski, nowoczesny, czy industrialny, jak i w wystroju typu boho, vintage czy klasycznym. Mnogość kolorów zwiększa tylko możliwości!

Biurka z szufladami

Szuflady – kto ich nie kocha? Można je dowolnie organizować, tworzyć przegródki lub układać koszyczki, albo wręcz przeciwnie, można mieć wszystko w nieładzie! Idealnie rozwiązanie, jeśli chcemy mieć wszystko pod ręką! Dlatego biurka z szufladami są tak popularne. Łatwość dostępu do zawartości, czy możliwość wysunięcia zdecydowanie przewyższają każdą półkę. Nasze biurka posiadają szuflady podblatowe, które świetnie sprawdzą się, chociażby do przechowywania wszelkiego rodzaju spinaczy, markerów i innych drobiazgów biurowych, które warto mieć zawsze pod ręką. Dodatkowo w naszej ofercie znaleźć można kontenerki podbiurkowe z szufladami, które świetnie się sprawdzą zarówno w pokoju nastolatka, jak i w domowym biurze. Warto także przyjrzeć się naszej ofercie na biurka narożne z szufladami. Sprawiają one, że stolik staje się zdecydowanie wygodniejszy w użytkowaniu niż biurko z samymi półkami. Jeśli nie wiesz co wybrać, przejrzyj całą naszą ofertę na biurka i zakochaj się w jednym z nich – z nami znajdziesz coś idealnego dla siebie!