Kategorie

Strona główna

Filtruj po

Kategorie

Kategorie

Cena

Cena

  • 264,00zł - 815,00zł

Kolor

Kolor

Wysokość

Wysokość

Szerokość

Szerokość

Głębokość

Głębokość

Aktywne filtry

Meble do pokoju dziecięcego

Komody dla dziecka

Dziecięcy pokój rządzi się swoimi prawami. Zwykle obowiązuje tam zupełnie inny wystrój niż w całej reszcie domu. Mały lokator chce mieć przestrzeń, urządzoną według jego własnych potrzeb. Dlatego meble dziecięce są oryginalne i kolorowe. Oczywiście pełnią nie tylko rolę dekoracyjną. Dziecko musi mieć przestrzeń do przechowywania swoich zabawek, akcesoriów czy ubrań. W tym celu do pokoju dziecięcego przydadzą się pojemne komody.

Jest to niezwykle funkcjonalny rodzaj mebla, który powinien znaleźć się w każdej sypialni dziecięcej. Dzięki niewielkiej wysokości blatu można wykorzystać ją do ekspozycji różnego typu drobiazgów w postaci zdjęć, zabawek czy książek. Z kolei wewnątrz komody można przechowywać ubrania, bieliznę czy inne przedmioty codziennego użytku, dzięki czemu łatwiej będzie zachować porządek w pokoju. Zachęcamy do zapoznania się z asortymentem pięknych komód dla dzieci! Wykonane w różnej stylistyce, z pewnością przypadną do gustu najmłodszym. Gwarantujemy nie tylko najmodniejsze propozycje, ale także takie, które są ponadczasowe. Komody dziecięce w rewelacyjny sposób ozdobią wnętrza, w których na co dzień bawią się, uczą oraz wypoczywają. Pomogą także stworzyć przytulny klimat.

Funkcjonalne komody dziecięce

Meble nie mogą zabierać zbyt wiele przestrzeni pokoju dziecięcego i powinny być odporne na wszelkie zniszczenia mechaniczne. Dlatego ważne jest nie tylko odpowiednie dobranie surowca, ale i solidne wykonanie. Nasz produkty spełniają oba te warunki.

Ostatnia ważna rzecz to estetyka. Warto, aby komoda pasowała do innych mebli w pokoju. Ułatwiamy to Państwu, oferując meble do pokoju dziecięcego w kilku wersjach kolorystycznych i z wieloma wzorami, naniesionymi na frontowe powierzchnie.

Najlepsze propozycje komód do pokoju dziecka

Jeśli zastanawiasz się, czy do pokoju dziecięcego wstawić właśnie taki przedmiot codziennego użytku i masz wątpliwości, przejrzyj dostępne modele! Wszystkie komody dziecięce są solidnie wykonane, mają prostą formę i z pewnością będą się wyróżniać pośród innych elementów wyposażenia. Docenisz nie tylko ich walory estetyczne, ale i praktyczne. Chcesz, aby meble były dopasowane do Twoich potrzeb? Taka oferta jest tylko w naszym salonie online!

Komody do pokoju młodzieżowego

W ofercie mamy również duży wybór mebli przeznaczonych do sypialni młodzieżowej. Pokój takiego dziecka nie jest wyłącznie miejscem do nauki i wypoczynku, pełni też funkcję azylu.  Wybór wyposażenia do takiego pokoju musi uwzględniać ciągle zmieniające się potrzeby nastolatków, pragnących odnaleźć w swoim pokoju idealną dla siebie przestrzeń i prywatność, jakiej nie znajdą nigdzie indziej. Dekorując przestrzeń dla dorastającej pociechy, warto postawić na nowoczesne komody młodzieżowe, utrzymane w stylu minimalistycznym i jasnej kolorystyce. Na szczególną uwagę zasługują pozycje z połyskliwymi frontami, które prezentują się niezwykle świeżo. Dobrym pomysłem dla młodzieży szkolnej będą również modele z fornirem imitującym naturalne słoje drewna. Wszystkie produkty dostępne są w kilku rozmiarach, przez co łatwiej je dobrać pod kątem miejsca dostępnego w pomieszczeniu. Nasza bogata oferta komód młodzieżowych sprawia, że bez problemu stworzysz wspólnie z nami pokój również dla nastolatka!

Komody dziecięce

To, jaką komodę do pokoju dziecięcego wybierzesz, powinno zależeć też od wieku, w jakim jest Twoja pociecha. Inne potrzeby pod tym względem będzie mieć kilkulatek, a inne nastolatek wchodzący powoli w dorosłe życie. W kwestii wyboru komody dziecięcej dla najmłodszych znacznie większe znaczenie niż w przypadku wyposażenia dla starszych dzieci ma bezpieczeństwo. Meble takie powinny cechować się solidnością wykonania. Muszą stabilnie stać na podłożu, nie stwarzając zagrożenia ewentualnym przewróceniem się. Jednocześnie musza być też odporne pod względem mechanicznym na wszelkie nietypowe pomysły, jakie mogą przyjść do głowy najmniejszym dzieciom – stukanie w meble i obijanie ich różnymi przedmiotami. Nie oznacza to jednak w żadnym wypadku, że komody dziecięce mają być surowe, czy też toporne. Ich wygląd również musi odzwierciedlać potrzeby najmłodszych. Połączeniem tych cech są komody do pokoju dziecięcego dostępne w naszym sklepie internetowym. Komoda dla dziecka jak najbardziej może stać się kolejnym elementem wyposażenia pokoju, współtworzącym kolorowy świat pełen dziecięcych marzeń, fantazji i bajkowych pomysłów. Idealnie pod tym względem sprawdzą się dostępne u nas komody dziecięce z kolorowymi, laminowanymi obrazkami, umieszczanymi na ich froncie. Dostępne są obrazki, które pokochają zarówno chłopcy, jak i dziewczynki. Posiadamy w ofercie wzory ukazujące m.in. księżniczki, zwierzątka, pluszowe misie oraz samochody. Znajdzie się zatem zarówno coś dla młodego odkrywcy, chcącego w przyszłości zostać strażakiem, jak też kochającej zwierzątka małej księżniczki. Wykonanie wzorów uniemożliwia ich odklejenie, czy zerwanie. Komoda taka będzie zatem służyć maluchowi przez całe dzieciństwo.

Najlepsze komody do pokoju dziecięcego

Przekonaj się o tym, że w naszym sklepie internetowym odnajdziesz najlepsze komody do pokoju dziecięcego. Zapewniamy, że proponujemy naszym klientom wyłącznie wyposażenie najwyższej, sprawdzonej jakości. Nie oferujemy żadnego produktu, jakiego sami nie bylibyśmy skłonni wstawić do pokoi dziecięcych w naszych rodzinach. Wszystkim rodzicom, którzy potrzebują pomocy podczas zakupów, polecamy skontaktowanie się z nami. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i pomożemy w wybraniu odpowiedniej dziecięcej lub młodzieżowej komody. Nie pozostaje nam w związku z tym nic innego, jak zaprosić rodziców do przeglądania naszej oferty i wyboru najlepszego wyposażenia do pokoju dziecięcego, jakie oferuje sklep internetowy Bettso!