Kategorie

Strona główna

Aktywne filtry

Szafy

Luksusowe szafy o szerokości 150 cm

Siłą naszego asortymentu jest także bogate wzornictwo – oferujemy bowiem szeroką gamę szaf do sypialni oraz pozostałych pomieszczeń, w tym także luksusowych modeli, które wkomponują się do wystroju w stylu vintage, glamour czy nowoczesnym. Nie brak również propozycji do bardziej przytulnych wnętrz czy pokojów dziecięcych. Dostępność najróżniejszych kolorów pozwala na dopasowanie ich do niemal każdej barwy wnętrza. Jeśli więc interesuje Państwa wybór szaf o szerokości 150 cm, węższych lub szerszych – gwarantujemy, że w prezentowanym asortymencie znajdziecie to, czego potrzebujecie. W naszej propozycji widnieje niejedna szafa luksusowa, a także prostsza, przeznaczona do stonowanych wnętrz. Każda z nich jednak cechuje się dużą funkcjonalnością i trwałością.

 

Luksusowe szafy 150 cm dla wymagających

Produkty z tej kategorii są kierowane do osób, które cenią sobie funkcjonalne i piękne meble. Oferujemy modele w najróżniejszych kolorach i rozmiarach tak, aby klient mógł z łatwością dopasować mebel do swojego wnętrza. Znajdą tu Państwo ogromne szafy z drzwiami przesuwnymi na całą ścianę, wyposażone w szereg półek, wieszaków i schowków, jak i te drobniejsze do mniejszych pomieszczeń. Ich szerokość zawsze wynosi 150 cm. Wiele z nich wyposażono w duże lustro! Luksusowa szafa może stać się przepięknym elementem wyposażenia Państwa domu.

Nasza oferta powstała z myślą o różnych potrzebach, gustach i możliwościach finansowych konsumentów. Luksus nie musi oznaczać bardzo wysokich cen! Zachęcamy do skorzystania z funkcji filtrowania mebli pod kątem ceny, co pozwoli dopasować zakupy do dowolnego budżetu. Niezależnie od kosztów, wszystkie oferowane przez nas szafy są bardzo stylowe. Wyżej wspomniane lustro przymocowane do niektórych produktów spełnia wiele różnych funkcji - użytkownik może się w nim wygodnie przeglądać, jednocześnie powiększa ono przestrzeń i nadaje lekkości całemu meblu.

A teraz warto wygodnie usiąść na kanapie i dokładnie zapoznać się z ofertą naszych luksusowych szaf. Dodatkowo zapewniliśmy kilka sposobów płatności. Dostawę zakupionych produktów realizujemy osobiście, gdyż chcemy zapewnić maksymalnie szybki i bezpieczny transport. Zachęcamy do kontaktowania się z naszymi pracownikami, którzy chętnie odpowiedzą na pytania i pomogą wybrać odpowiedni produkt.

 

Nowoczesna szafa

Nowoczesna szafa jest jednym z podstawowych elementów wyposażenia każdego wnętrza, niezależnie, czy mówimy o pomieszczeniach mieszkalnych, czy biurowych. W sklepie Bettso macie Państwo do wyboru szeroką gamę nie tylko wzorów, ale i kolorów szaf, które będą doskonale pasować do biura, salonu, sypialni czy kawalerki. Wśród proponowanych mebli oferujemy luksusowe szafy o szerokości 150 cm. Oferujemy również modele z drzwiami przesuwnymi, które są idealne do wnęk, pojemne, a przy tym nie tak toporne, jak klasyczne szafy typu komandor. W katalogu produktów sklepu Bettso nie brak również szaf narożnych, które pomogą efektywniej zagospodarować przestrzeń. Posiadamy także szeroki wybór frontów szaf – począwszy od gładkich, przez te z różnymi wzorami (w tym z fototapetą), połyskliwymi, na drzwiczkach z lustrem kończąc.