Kategorie

Strona główna

Aktywne filtry

Pufy

Pufy są elementem aranżacyjnym przeważnie w salonach, aczkolwiek spotkamy je zarówno w pomieszczeniach o nowoczesnym, jak i klasycznym charakterze. Doskonale uzupełniają zestawy wypoczynkowe, takie jak np. sofy, krzesła czy też fotele, natomiast nie gorzej spisują się także w formie dodatku, kontrastującego do pozostałych elementów. Do niedawna, najpopularniejszym rozwiązaniem tego typu była tzw. pufa worek, aczkolwiek obecne trendy zmierzają już w nieco innym kierunku. W ofercie Bettso można odnaleźć przeróżne pufy do salonu, które wprowadzą do naszych wnętrz nutę oryginalności, a przy tym sprawią, że sama aranżacja będzie wydawać się bardziej kompletna. 

Pufy i ich funkcjonalność

Jako, że najczęściej spotkamy się z określeniem - "pufy do siedzenia" wydaje się, że to ich główne i jedyne zastosowanie. Nic bardziej mylnego. Oprócz swych oczywistych walorów estetycznych, oferowane przez nas pufy mogą okazać się bardzo praktycznym meblem w naszym salonie. Przykładem może być chociażby PUFA CUFER Z PRZESZYCIAMI, która to po otwarciu zamienia się w jedyny w swoim rodzaju kufer, do przechowywania różnych rzeczy. Co oczywiste, dla pełnego komfortu podczas wypoczynku, praktycznie każda z naszych puf, może stać się też podnóżkiem dla osoby przesiadującej w fotelu. Sprawi to, że chociażby wieczorne czytanie ulubionej lektury, będzie jeszcze bardziej przyjemne. 

Produkty z naszej oferty, jak np. PUFA GLAM lub PUFA LORENZO, z powodzeniem posłużą również jako wyjątkowa ławeczka do przedpokoju. Jest to szczególnie ciekawe rozwiązanie dla osób, które uwielbiają pomieszczenia urządzone w stylu glamour, a przy tym doceniają piękno klasycznych mebli i najwyższej jakości detali. Z kolei takie produkty, jak chociażby PANDA PAULINKA to klasyczny przykład pufy dla dzieci. Z uwagi na swój urok i miękkie wykonanie, z pewnością przypadnie do gustu najmłodszym domownikom, stając się ich ulubionym meblem w salonie, a nawet i w pokoiku dziecięcym. 

Pufy o wyjątkowym designie

Dokładamy wszelkich starań, aby oferowane przez nas pufy mogły wpisać się w gust najszerszej grupy Klientów. Zwracamy uwagę na to, aby każdy produkt wykonany był z najwyższej jakości materiałów, by stały się one meblami na lata, które nie będą się szybko eksploatować. Bez względu na to, czy zakupiona pufa posłuży jako ławka do przedpokoju, czy też stanie się jedynie dodatkiem do wystroju naszego salonu, z pewnością okaże się designerską perełką konkretnego wnętrza.

Chcąc zadowolić najbardziej wymagających, dajemy możliwość wprowadzenia pewnych modyfikacji do naszych produktów, a wszystko po to, aby w pełni mogły wpasować się do posiadanych już przez nich aranżacji. To w zależności od mebla m.in. wybór grupy tkaniny, obecność tasiemki pinezkowej, kołatki, czy też wybarwienie nóg. Wszystkie dostępne warianty można w łatwy sposób odnaleźć w opisach poszczególnych produktów, a zaznaczenie konkretnych opcji sprawia, że do rąk naszych Klientów mogą trafić specjalnie przygotowane i dedykowane meble. Dokładnie takie, jakich oczekują.