Kategorie

Strona główna

Aktywne filtry

Stoły okrągłe

Stoły okrągłe do jadalni

Szukasz oryginalnych mebli do swojego mieszkania? W naszym sklepie znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz. Sprawdź nasze stoły okrągłe do jadalni. To doskonała alternatywa dla tradycyjnych stołów o prostych kątach. Posiadają szereg zalet, którymi warto się zainteresować. Przede wszystkim przy stole okrągłym nie ma uprzywilejowanych pozycji. Każdy domownik czy gość będzie siedział „na równi” z innymi, skierowany w ich stronę twarzą. Sprzyja to prowadzeniu rozmowy i zacieśnianiu więzi. To także doskonałe rozwiązanie dla rodzin z dziećmi, gdyż stoły okrągłe do jadalni nie posiadają ostrych krawędzi, o które łatwo zrobić sobie krzywdę. Stawiając na stół okrągły, zwiększysz bezpieczeństwo. Dzięki swoim łagodnym kształtom i formie, stoły tego typu znakomicie prezentują się w niemal każdym wnętrzu. Nadają wystrojowi klasy i elegancji, a także nie przytłaczają swoją prezencją tak jak bardziej masywne, prostokątne odpowiedniki. Kolejną istotną zaletą dostępnych w naszej ofercie stołów okrągłych do kuchni czy jadalni jest to, że nie narzucają one liczby krzeseł, która może być przy nich ustawiona. Przy stole w kształcie okręgu może stać nawet nieparzysta ich liczba i nie będzie to wyglądać źle ani niecodziennie. Jak widzisz, istnieje wiele powodów, by zdecydować się na zakup takiego rodzaju stołu z naszego asortymentu!

Stoły okrągłe małe

Dbamy o to, by nasza oferta była skierowana dla wszystkich. Jeżeli nie posiadasz dużego metrażu lub z jakichś innych powodów nie chcesz decydować się na stół o większej powierzchni, to nic straconego. W naszym asortymencie znajdują się też stoły okrągłe małe o średnicy 100 centymetrów. Nie zajmują dużo miejsca i sprawdzają się idealnie dla mniejszych rodzin. Pomimo mniejszych rozmiarów są wykonane bardzo solidnie. Do ich stworzenia użyto wysokiej jakości drewna bukowego. Blaty zostały wykonane z wytrzymałej płyty laminowanej. Dzięki temu możesz mieć pewność, że zakupione w naszym sklepie stoły okrągłe małe będą służyć Ci przez lata. Niektóre z nich posiadają dodatkowe funkcjonalności. Jeżeli chcesz zabezpieczyć się na każdą okazję, warto postawić na stoły z funkcją rozkładania. Dzięki temu, kiedy przyjadą do Ciebie goście, będziesz mógł zwiększyć powierzchnie blatu i sprawić, że wszyscy zmieszczą się przy jednym stole. 

Stoły okrągłe drewniane

Przekonaj się sam, ile różnorodnych produktów można znaleźć w naszym asortymencie. Posiadamy stoły okrągłe drewniane wykonane w wielu stylach, dzięki czemu mamy pewność, że każdy klient znajdzie taki, który będzie mu odpowiadał. Każdy z oferowanych przez nas produktów w tej kategorii posiada różne wersje kolorystyczne. Od bieli po naturalne odcienie drewien takich jak dąb, sosna, kasztan czy orzech. Dzięki temu dobierzesz mebel, który idealnie będzie pasował do reszty panującego w twojej kuchni czy jadalni wystroju. Zapoznaj się ze zdjęciami dostępnymi na naszych stronach produktowych!.