Kategorie

Strona główna

Aktywne filtry

Konsole do przedpokoju

Choć wydawać by się mogło, że tradycyjne konsole nie są już wykorzystywane, a szczególnie w nowoczesnych mieszkaniach i domach. Prawda jest jednak taka, że mebel ten wciąż będzie dobrym rozwiązaniem, przy zastosowaniu odpowiedniej aranżacji.

Konsole do przedpokoju

Otóż konsola do przedpokoju wcale nie musi być bogato zdobiona, posiadająca wiele funkcjonalnych rozwiązań, czyli chociażby szuflad i innych schowków. Jeśli interesuje nas ciekawa konsola, meble z tej kategorii w naszej ofercie to pozycje bardzo minimalistyczne, a jednocześnie też nowoczesne. Zostały zaprojektowane w taki sposób, aby trafiać w gusta i spełniać oczekiwania szerokiego grona klientów.

Pomysły na wykorzystanie konsoli

Konsola na przedpokój, jak sama nazwa wskazuje, sprawdza się najlepiej w pomieszczeniach łączących inne, potencjalnie ważniejsze miejsca domów i mieszkań. Oprócz wspomnianego przedpokoju, mała konsola będzie również świetnym meblem w holu, czy też w innego typu korytarzach i ganeczkach. 

Dekoratorzy wnętrz rekomendują, aby konsolę na przedpokój zestawić wraz z lustrem, co wspólnie stworzy bardzo spójną, a jednocześnie też funkcjonalną przestrzeń. Jest to także mebel, na którym możemy ustawić minimalistyczne dodatki, jak np. flakon z kwiatami. Inspiracji i pomysłów jest tak naprawdę całe mnóstwo, a tylko i wyłącznie od naszego gustu zależy, w jaki sposób zaaranżujemy ten mebel u siebie. Konsole dostępne w naszej ofercie są produktami najwyższej jakości, wykonane z najtrwalszych materiałów i z dbałością o najmniejsze szczegóły. Z pewnością będą doskonałym dodatkiem, który uzupełni i podkreśli charakter naszych domów i mieszkań.