Kategorie

Strona główna

Aktywne filtry

Konsole do przedpokoju

Choć wydawać by się mogło, że tradycyjne konsole nie są już wykorzystywane, a szczególnie w nowoczesnych mieszkaniach i domach. Konsola kojarzy się niektórym z wręcz archaicznym stylem urządzania wnętrz, pełnym przepychu, zdobień. Niegdyś był to bowiem symbol bogactwa, a duże, efektowne konsole można było spotkać nawet na dworach królewskich. Prawda jest jednak taka, że mebel ten wciąż będzie dobrym rozwiązaniem, przy zastosowaniu odpowiedniej aranżacji. 

Jest on znacznie bardziej uniwersalny, niż mogłoby się wydawać, dzięki czemu można dostosować go do obecnych realiów w naszych mieszkaniach i wykorzystać go w sposób funkcjonalny w wielu pomieszczeniach. Producenci nowoczesnych, modnych mebli korzystają z tej możliwości, oferując klientom np. wąskie konsole przyścienne, czy małe konsole do przedpokoju, które mogą stać się bardzo praktycznym wyposażeniem, nie zaś, jak mogłoby się na pierwszy rzut oka wydawać, dość drogą i niemodną ozdobą. Jeśli chcesz przekonać się o tym samodzielnie, zachęcamy do zapoznania się z ofertą konsol dostępnych w naszym sklepie internetowym.

Konsole do przedpokoju

Otóż konsola do przedpokoju wcale nie musi być bogato zdobiona, posiadająca wiele funkcjonalnych rozwiązań, czyli chociażby szuflad i innych schowków. Jeśli interesuje nas ciekawa konsola, meble z tej kategorii w naszej ofercie to pozycje bardzo minimalistyczne, a jednocześnie też nowoczesne. Zostały zaprojektowane w taki sposób, aby trafiać w gusta i spełniać oczekiwania szerokiego grona klientów. Zyskasz bardzo prosty, funkcjonalny mebel, który będzie praktycznym i estetycznym dodatkiem do Twojego wnętrza.

Konsola na przedpokój, jak sama nazwa wskazuje, sprawdza się najlepiej w pomieszczeniach łączących inne, potencjalnie ważniejsze miejsca domów i mieszkań. Oprócz wspomnianego przedpokoju, mała konsola będzie również świetnym meblem w holu, czy też w innego typu korytarzach i ganeczkach.

Dlaczego warto wybrać małą konsolę do przedpokoju?

Dekoratorzy wnętrz rekomendują, aby konsolę na przedpokój zestawić wraz z lustrem, co wspólnie stworzy bardzo spójną, a jednocześnie też funkcjonalną przestrzeń. Jest to także mebel, na którym możemy ustawić minimalistyczne dodatki, jak np. flakon z kwiatami. Inspiracji i pomysłów jest tak naprawdę całe mnóstwo, a tylko i wyłącznie od naszego gustu zależy, w jaki sposób zaaranżujemy ten mebel u siebie. Konsole dostępne w naszej ofercie są produktami najwyższej jakości, wykonane z najtrwalszych materiałów i z dbałością o najmniejsze szczegóły. Z pewnością będą doskonałym dodatkiem, który uzupełni i podkreśli charakter naszych domów i mieszkań.

Pomysły na wykorzystanie konsoli

Wąska konsola przyścienna będzie zatem meblem, na którym ustawisz drobne dekoracje, jak też będzie mógł na nim np. położyć klucze po przyjściu do domu. Połączysz w ten sposób estetykę z funkcjonalnością w bardzo łatwy sposób. Oprócz tego możemy polecić małe konsole do przedpokoju, gdy jest to pomieszczenie o niewielkiej powierzchni, gdzie nie ma miejsca na wykorzystanie innych mebli. Nie pozostawisz dzięki temu pustej przestrzeni w przedpokoju i nadasz jej przytulności i miłego, domowego charakteru.

Uniwersalne rozwiązanie do Twojego domu

Oferowane przez nas konsole sprawdza się nie tylko w przedpokojach, lecz również w innych pomieszczeniach w Twoim domu. Polecamy wykorzystanie m.in. konsoli do sypialni. Wybierając je do tego pomieszczenia, zyskasz blat, na którym ustawisz dekoracje i drobne przedmioty codziennego użytku. Konsole do sypialni są też chętnie wybierane przez kobiety i wykorzystywane jako toaletki do przygotowywania codziennego makijażu. Minimalistyczne wykonanie dostępnych u nas modeli sprawia, że bez problemu odnajdziesz taką konsolę, która będzie pasować do aranżacji, jaką nadałeś danemu pomieszczeniu. Atrakcyjna mała konsola do przedpokoju może z powodzeniem być częścią przestrzeni urządzonej w sposób klasyczny, surowy i minimalistyczny, jak też nowoczesny, rodem z najmodniejszych magazynów wnętrzarskich. Nie musisz martwić się ponadto o jakość mebli, jakie wybierzesz z naszego sklepu internetowego. Są to bowiem produkty sprawdzonych producentów, wykonane z tak solidnych materiałów, jak metal, okleiny w kolorze drewna, czy też szkło hartowane