Kategorie

Strona główna

Aktywne filtry

Białe

Białe szafy przesuwne

Szafa garderobiana to mebel, który nie tylko musi pomieścić nasze ubrania, ale także nienoszone o danej porze roku dodatki, takie jak kurtki i płaszcze, buty, a także dodatkowy sprzęt w postaci odkurzacza czy deski do prasowania. Dlatego też jej zakup należy dobrze przemyśleć. Co więcej, warto, aby szafa ta, mimo swoich rozmiarów wyglądała dobrze i nie zmniejszała optycznie pomieszczenia. W takim przypadku dobrym rozwiązaniem są białe szafy przesuwne. Nawet te o sporych gabarytach wydają się mniejsze, nie zagracają pomieszczenia, a system przesuwania drzwi nie wymaga od nas dodatkowej przestrzeni, która będzie potrzebna na ich otwieranie. W naszym asortymencie znajdziesz szafy przesuwne, które posiadają różne rozłożenie i ilość półek, wieszaków i koszy do przechowywania, dzięki temu dopasujesz coś idealnego do swoich potrzeb. Niektóre modele posiadają także możliwość dowolnego rozmieszczenia półek (na wysokość), dzięki czemu można ustawić je tak, jak nam wygodnie, a z biegiem czasu dostosować to rozwiązanie w przypadku konieczności.

Szafa przesuwna – z lustrem czy bez?

Pojemna i duża szafa przesuwna może być dla nas meblem, który zajmie sporą część pokoju, w którym się znajduje. Dlatego też warto rozważyć czy lepsza będzie szafa przesuwna z lustrem, czy bez niego. To pierwsze rozwiązanie ma sporo korzyści. Po pierwsze, nie potrzebujemy montować dodatkowego lustra w sypialni lub garderobie. Dzięki temu zaoszczędzimy miejsce. Po drugie, samo lustro w zamontowane na drzwiach szafy będzie ją optycznie zmniejszało, jednocześnie powiększając wrażenie wolnej przestrzeni w pokoju. Dlatego takie rozwiązanie świetnie sprawdzi się w małych pomieszczeniach. Jeśli natomiast szafa przesuwna będzie stała w garderobie, lustro może nie być tak przydatne – nie zawsze będziemy mogli stanąć odpowiednio daleko przy dobrze się sobie przyjrzeć. Szafy bez luster polecane są także osobom, które nie lubią „widzieć rzeczy kątem oka”. Sam fakt dużego lustra w sypialni może powodować, że wieczorem i nocą odbicia świateł ulicznych lub cieni zza okna będą powodować u nas lekkie ataki paniki.

Trwała szafa z przesuwanymi drzwiami

Decydując się na zakup szafy przesuwnej, dokonujemy tak naprawdę sporej inwestycji i cieszyć nas będzie fakt, jeśli będzie ona warta swojej ceny. Dlatego też w naszym sklepie zebraliśmy szafy przesuwne, które są nie tylko ładne i funkcjonalne, ale przede wszystkim trwałe. Wykonane z grubej płyty meblowej laminowanej lub MDF doskonale zniosą nawet intensywne użytkowanie. Odporne są między innymi na zarysowania, urazy mechaniczne, wilgoć czy plamy. Są także łatwe w utrzymaniu czystości i z czasem nie będą nabierać nieprzyjemnego szarego lub żółtego odcienia. Co więcej, aby mieć pewność, że przez wiele lat będą działać tak samo nienagannie, wybraliśmy najwyższej jakości systemy przesuwne, które dają pełną gwarancję, że nawet wielokrotne ich przesuwanie nie spowoduje zacinania się lub wypadania drzwi. Dlatego nie zwlekaj! Zainwestuj w szafę, którą pokochasz, i która posłuży Ci przez wiele długich lat!