Kategorie

Strona główna

Aktywne filtry

Lustra

Lustra ścienne

Trudno wyobrazić sobie kompletny dom bez zawieszonego w nim lustra. Jest to akcesorium, z którego każdy z nas korzysta niemal codziennie. Co istotne, nie posiada ono tylko i wyłącznie walorów praktycznych. Lustra ścienne mogą służyć jednakowo jako przydatne narzędzia, ale także ozdoby, którymi możesz wyrazić swój charakter oraz gust. Sprawdź ofertę naszego sklepu i przekonaj się sama. Jedną z głównych zalet luster dekoracyjnych jest to, że są bardzo uniwersalne i możesz umieścić je w dowolnym miejscu w domu. W sypialni czy łazience zapewni Ci nieocenioną pomoc w doborze codziennej garderoby oraz w zabiegach kosmetycznych. W salonie czy jadalni będzie stanowić intrygującą ozdobę, która przyciągnie spojrzenia i zachwyt gości. Gdziekolwiek się znajdzie, będzie pomagać Ci doświetlać pomieszczenia i optycznie je powiększać. Niezależnie od Twoich planów aranżacyjnych, dzięki ogromnemu wyborowi luster dostępnych w naszym sklepie, bez przeszkód będziesz w stanie wpasować je w swoje cztery kąty. Sprawdź dostępną w naszym asortymencie mnogość stylów i wybierz taki, który idealnie podkreśli charakter Twój i Twojego mieszkania. Nie czekaj i sprawdź nasze produkty jeszcze dziś!

Lustra dekoracyjne

Fantazyjne ramy, w których umieszczone są oferowane przez nas lustra, same w sobie są małymi dziełami sztuki. Znajdziesz u nas nie tylko lustra klasyczne w stylowych, prostokątnych ramach, ale także wiele bardziej odważnych form. Jednym z najpopularniejszych motywów przejawiających się w naszych produktach, jest ten przedstawiający słońce i jego promienie. Lustra okrągłe takie jak Rico, Noelle czy Bali z pewnością sprawią, że każde pomieszczenie, w którym je zawiesisz, będzie wydawać się bardziej słoneczne. Dzisiejsze lustra dekoracyjne nie są ograniczone również pod względem doboru materiałów, z których są tworzone. Ramy metalowe są równie popularne co drewniane i fan każdego z tych tworzyw będzie w stanie znaleźć u nas coś dla siebie. 

Lustra klasyczne

Wolisz bardziej tradycyjne podejście do tematu? Lustra prostokątne dekoracyjne dzięki swoim sprawdzonym, klasycznym kształtom zawsze wyglądają dobrze i pasują do wszystkiego. Możesz być pewny, że niezależnie od zmian aranżacyjnych i przemeblowań, jakich dokonasz w przyszłości, z pewnością znajdziesz miejsce, w którym te będą wciąż zachwycać. Nasze lustra będą służyć Ci długimi latami. Posiadamy spory ich wybór, więc z pewnością natrafisz na model, który będzie Ci się podobał. Coś dla siebie znajdą zarówno fani ozdobników, jak i prostszych, minimalistycznych rozwiązań. Sprawdź jak wiele luster klasycznych w drewnianych ramach o różnych odcieniach, posiadamy w swojej ofercie. Sprawdź również inne produkty dostępne w tej kategorii, między innymi małe lustra stojące, które możesz umieścić na toaletce czy komodzie.