Kategorie

Strona główna

Aktywne filtry

Duże

Duże szafy przesuwne

Czy rozmiar ma znaczenie? A i owszem! Zwłaszcza jeśli wybierasz szafę do garderoby. W takim wypadku dobrze zastanowić się jaka pojemność będzie dla nas optymalna. Zakłada się, że dobra szafa garderobiana pomieści nie tylko ubrania, które nosimy na co dzień, ale także zapasowe kurtki i płaszcze, deskę do prasowania czy odkurzacz. Dlatego mówi się, że powinniśmy wybrać szafę, która pomieści wszystkie nasze rzeczy i będzie miała dodatkowe 30% wolnej przestrzeni. W naszym asortymencie znajdziesz duże szafy przesuwne, które pomieszczą zarówno ubrania dla dwóch dorosłych osób, jak i spokojnie także pomieszczą pojawiające się z czasem ubrania dzieci. Aby w takiej szafie zawsze panował porządek, musimy wybrać system przechowywania, który najlepiej będzie nam odpowiadał. Jeśli chcemy w niej głównie przechowywać suknie wieczorowe, płaszcze i garnitury powinniśmy zdecydować się na model z szerokimi, wygodnymi wieszakami i kilkoma półkami. Jeśli zależy nam natomiast na przechowywaniu ubrań codziennych, lepiej wybrać opcję z większą ilością półek i jednym wieszakiem.

Nie tylko rozmiar, ale też design!

Jeśli masz pewność, że duża szafa przesuwna będzie strzałem w dziesiątkę, to jesteś w dobrym miejscu. W naszym asortymencie znajdziesz szeroką gamę szaf trzydrzwiowych i czterodrzwiowych, które pomieszczą wszelkie konieczne rzeczy. Jednak nie skupiliśmy się tylko na upchnięciu w szafie jak największej ilości półek i wieszaków. Nasze szafy to także meble, które nienagannie się prezentują. Zadbaliśmy, aby każdy oferowany model był zaprojektowany z myślą o wieloletnim użytkowaniu, dzięki temu każda z nich ma ponadczasową linię, która doskonale sprawdzi się w różnych stylach wykończenia wnętrza. Postawiliśmy także na stonowane kolory: biel, szarości i klasyczne drewno. Dzięki temu każda szafa dobrze się prezentuje zarówno w jasnych i dużych przestrzeniach, jak i mniejszych pokojach. Dodatkowo opcje z lustrem powodują, że nawet największa szafa nie będzie optycznie zagracać pokoju, a wręcz przeciwnie sprawi wrażenie nieograniczonej przestrzeni.

Trwała szafa przesuwna – na co zwrócić uwagę?

Szafa przesuwna to zakup na lata. Jest to mebel, który niejednokrotnie służy całej rodzinie nawet przez kilkanaście lat, dlatego też chcemy, aby nasze szafy przez cały ten okres wyglądały i sprawowały się jak najlepiej. Dlatego też każda z nich wykonana jest z wysokiej jakości płyty laminowanej lub płyty MDF, które odporne są na zarysowania, otarcia, wilgoć i intensywne użytkowanie. Po tym czasie nadal będą wyglądać doskonale, a kolor nie ulegnie zmianie. Dzięki laminowaniu płyty kolor jest odporny na promieniowanie UV, nie żółknie oraz nie szarzeje. Zadbaliśmy także, aby systemy przesuwania drzwi nie odkształcały się, dzięki czemu nawet wielokrotnie ich przesuwanie nie będzie powodowało zacinania się czy nieprzyjemnego wyskakiwania z rolek. Zabezpieczamy je także przed rdzewieniem.