Kategorie

Strona główna

Aktywne filtry

LAVA

Meble systemowe Lava

Ten zestaw mebli, mimo swojego surowego designu i minimalistycznej formy, poprzez ciepły odcień użytego drewna nada każdemu wnętrzu przytulnej atmosfery, która zachwyci odwiedzających. Kolekcja świetnie się nada do salonów w stylu industrialnym, ponieważ forma geometryczna mebli bazuje na prostokącie, a podział szafek i szuflad jest symetryczny. Dobrze sprawdzi się również w aranżacji skandynawskiej, dzięki swojej surowej formie i rodzaju użytego drewna. Dąb aristan charakteryzuje się niewielkimi, delikatnymi słojami, które przywodzą na myśl naturalny pień drzewa. W połączeniu z mocną, czarna barwą płyty świetnie się prezentuje. Lava oferuje 3 komody o różnym układzie, stolik pod telewizor oraz prostą półkę. W tym domowym zestawieniu nie zabrakło również stolika kawowego, którego jedną połowę zajmuje czarna szuflada na drobiazgi, a drugą otwarta przestrzeń, idealnie służąca jako miejsce na gazetę czy ulubioną książkę. Nogi użyte do podparcia mebli są wykonane z drewna i mają czarną barwę, co łączy zastosowane materiały. Nóżki tej kolekcji są delikatnie zaokrąglone, co dodaje meblom lekkości.

Są one przesunięte do środka i nie wystają poza ścianę boczną mebla, co pozwala na dokładne dosunięcie szafki czy stolika do ściany. Warto zwrócić uwagę na ich proporcje względem mebli- nie są one zbyt wysokie, co daje poczucie stabilności, ale też nie należą do niskich, a to zdecydowanie sprawia, że meble optycznie wydają się lżejsze i delikatniejsze. Dodatkowym atutem wizualnym jest przesunięcie frontów o kilka centymetrów do tyłu względem korpusu, co stwarza wrażenie obramowania mebli. Gwarantuje to oryginalny i ciekawy wystrój dla każdego wnętrza, ponieważ pozornie proste meble kryją swoją niesamowitość i kunszt w takich właśnie niuansach. Kolekcja Lava ma delikatne uchwyty do szafek w kolorze czarnym, które nie zakłócają dębowych blatów.

Są idealnym akcentem i spójnikiem z czarnymi elementami tej kolekcji. Dwie z komód tej kolekcji są całkowicie zabudowane, jednak dzięki umiejscowieniu drzwiczek z czarnej płyty w odpowiednich miejscach meble nie są optycznie ciężkie dla oka. Lava to świetny wybór dla tych, którzy poszukują przytulnego wyposażenia w nowoczesnym wydaniu, a także zależy im na naturalnym wyglądzie jaki gwarantuje dąb aristan. Ten zestaw mebli może świetnie sprawdzić się zarówno w aranżacji do salonu czy korytarza, jak i do sypialni. Różnorodność i duży wybór pośród komód daje rozmaite możliwości wystroju.

Zalety mebli systemowych

Meble Lava to zaledwie jeden z wielu dostępnych w naszej ofercie zestawów mebli systemowych. Dlaczego tak bardzo stawiamy na ten rodzaj mebli i polecamy go naszym klientom? Powodów tego jest co najmniej kilka. Przede wszystkim, większość z nas ceni uniwersalność wybieranego do swojego domu wyposażenia. Chcemy, aby było ono wytrzymałe i służyło nam przez wiele lat, lecz nie lubimy być jednocześnie zmuszani do tego, by nie móc przez ten czas przestawić go, zmodyfikować, czy dostosować do swoich potrzeb. Takie ograniczenia wiążą się niekiedy niestety z zakupem meblościanek, czy też wyposażenia z kolekcji najpopularniejszych marketów meblowych.

Użytkownik praktycznie nie ma możliwości wyboru takich elementów zestawów, jakich najbardziej potrzebuje, czy też dokupienia ich w późniejszym terminie. Często polegać musi wówczas jedynie na przygotowanych przez sklep, z góry narzuconych zestawach. Oznacza to, że taki sam komplet mebli trafia do setek lub nawet tysięcy domów, pozbawiając użytkowników możliwości jego personalizacji i nadania mu indywidualnego charakteru. W każdym z tych domów potrzeby domowników są przecież inne i odpowiadać na nie powinny dobierane do wnętrza meble. Rozwiązaniem tych problemów są meble Lava oraz inne meble systemowe z oferty naszego sklepu internetowego.

Meble do salonu Lava dają użytkownikowi bardzo szerokie możliwości wyboru. Możesz sięgnąć zarówno po pełny zestaw, jak też złożyć go samodzielnie z elementów, które Cię interesują. Nie ma też żadnych przeszkód, abyś dokupił regał, półkę, czy też szafkę w późniejszym czasie, jeśli tylko pojawi się taka potrzeba. Ustawisz je w dowolnej przestrzeni i w dowolnej konfiguracji – tak, by było Ci najwygodniej. Meble systemowe Lava zostały stworzone, aby zapewnić użytkownikowi maksymalnie funkcjonalną przestrzeń do codziennego domowego życia oraz optymalne miejsce do przechowywania przedmiotów codziennego użytku. Producent nie zapomniał również oczywiście o designie mebli. Ten również cechuje się wyjątkową uniwersalnością oraz elegancją, pasującą do wielu stylów aranżacyjnych. Ponadto zastosowanie wysokiej jakości materiałów gwarantuje, że wybierając meble Lava, sięgasz po rozwiązanie, które nie zawiedzie Cię i będzie dla Ciebie funkcjonalne przez wiele lat.

Kompleksowa oferta mebli systemowych

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o meblach systemowych Lava oraz o innych zestawach mebli systemowych, to zachęcamy do szerszego zapoznania się z naszą ofertą. Gwarantujemy też, że możesz liczyć na naszych konsultantów. Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub nie wiesz, jakie rozwiązanie będzie najlepsze dla Twojego wnętrza, to nie wahaj się skontaktować z nami – chętnie pomożemy Ci w stworzeniu Twojej wymarzonej domowej przestrzeni. Zapraszamy serdecznie na zakupy.

lava aranżacjaLava aranżacja

Kolekcja Lava to nowoczesne wzornictwo zestawione z nutą naturalnego dębu, który jest skontrastowany z głęboką, perlistą czernią.

 Lava oferuje 3 komody o różnym układzie, stolik pod telewizor oraz prostą półkę. W tym domowym zestawieniu nie zabrakło również stolika kawowego, którego jedną połowę zajmuje czarna szuflada na drobiazgi, a drugą otwarta przestrzeń, idealnie służąca jako miejsce na gazetę czy ulubioną książkę.