Kategorie

Strona główna

Aktywne filtry

WOOD

Drewniane naturalne akcenty przenikają i ocieplają platynową szarość co sprawia, że wnętrze zyskuje niepowtarzalny charakter. Prosta, lecz oryginalna forma brył umożliwi ciekawą aranżację przestrzeni w każdym salonie.

Wood – meble do salonu systemowe

Salon to miejsce, w którym chętnie spędzamy nasz wolny czas. Warto zatem tak zaaranżować przestrzeń, żeby była jak najbardziej funkcjonalna. Dlatego też warto sprawdzić różne rozwiązania. Jedne z nich to Wood meble do salonu systemowe. To zestaw mebli do salonu, który składa się z pięciu niezależnych elementów, które tworzą idealny zestaw mebli, które umożliwią umeblować salon w pełni funkcjonalnie. W ich skład wchodzą dwie komody, szafka wisząca, szafka pod telewizor oraz stolik. Całość wykończona w charakterystyczny sposób. Możliwość dowolnej aranżacji mebli pozwala na dowolne ich ustawienie. Można zaaranżować całość na jednej ścianie lub rozstawić po całym pomieszczeniu, tak aby do każdego z mebli był pełen dostęp. Całość natomiast łączy się w niepowtarzalną strukturę, która pozwoli na stworzenie wyjątkowego wnętrza w nowoczesnym stylu. Meble systemowe Wood zapewniają także szerokie możliwości przechowywania rzeczy zarówno w szafkach zamkniętych, jak i na otwartych półkach czy w szufladach.

Meble systemowe do salonu Wood

Kolekcja zawierająca meble systemowe do salonu Wood to kolekcja, która doskonale wpasuje się do każdego wnętrza zaaranżowanego w nowoczesny sposób. Drewniane akcenty przywołują na myśl klasyczne meble, jednocześnie ocieplając platynową szarość, którą są wykończone meble Wood. Wykorzystany w tym zestawieniu dąb Craft złoty nadaje im szczególnego charakteru, przywodząc na myśl delikatnie industrialny styl, jednocześnie nie narzucając im takiego charakteru. Natomiast niesymetryczne bryły mebli doskonale wpasowują się w klimat mebli nowoczesnych i minimalistycznych, które uwodzą nie tylko wykończeniem, ale także formą. Całość daje ogrom możliwości przechowywania – otwarte półki, na których możemy ustawić książki lub dekoracje, zamknięte półki, w których możemy schować coś przed innymi oraz pojemne szuflady. A to wszystko bez uchwytów, otwierane za pomocą systemu Push To Open. Takie meble to idealne połączenie klasyki i nowoczesności, które zadowoli każdego.

Jak wybrać idealne meble do salonu?

Wybierając meble do salonu, możemy przyjąć różne kryteria ich doboru. Jedni wybiorą je na podstawie kolorystyki, która im się podoba, inni zdecydują się na meble, które będą w zestawie, dzięki czemu będą mogli umeblować cały salon w jednym stylu. Jeszcze inni postanowią wybrać każdy mebel z innego zestawu tak, by stworzyć niesamowite połączenie i miks różnych kolorów i wzorów. Meble systemowe do salonu Wood sprawdzą się w różnych przypadkach. Dzięki swojej nietypowej formie oraz kolorystyce świetnie sprawdzą się w jasnych i pogodnych pomieszczeniach, które doskonale wypełnią swoją różnorodnością. W ciemniejszych i mniejszych pomieszczeniach rozjaśnią je i optycznie powiększą. Dzięki temu, że można je dowolnie ustawiać, bardzo łatwo będzie także całkowicie przearanżować salon bez większego nakładu pracy. Dlatego też nie zastanawiaj się dłużej! Wybierz do swojego salonu meble systemowe Wood i ciesz się ich wyjątkowym charakterem każdego dnia! Zamów już dziś!