Kategorie

Strona główna

Aktywne filtry

Komody

Komody

Stanowią genialne wprost połączenie klasyki i nowoczesności, są duetem walorów natury estetycznej oraz praktycznej, można w nich zmieścić wszystkie drobiazgi, zaprowadzając w salonie ład i porządek. Komody (bo o nich tu mowa) to meble, które powinny bez wątpienia znaleźć się w każdym polskim domu lub mieszkaniu. Jednak to, jak konkretnie się prezentują, uzależnione jest od indywidualnych preferencji domowników oraz panującej obecnie w świecie aranżacji wnętrz mody. Na szczęście jednak nasza bogata i niezwykle zróżnicowana oferta każdemu pozwoli znaleźć dla siebie jakąś niezwykłą propozycję.

Komody do salonu i sypialni utrzymane w niezwykle modnej ostatnimi czasy stylistyce vintage i skandynawskie, jak i te minimalistyczne, o prostych liniach, komody drewniane oraz łączące drewno z innymi materiałami, meble utrzymane w jasnej i ciemniejszej kolorystyce (np. komody białe i ciemnoszare) – wybór jest bardzo urozmaicony. Warto dodać również, że ich projektanci zadbali o kwestię detali, tworząc w ten sposób nowoczesne komody, które są niczym sukienka szyta na miarę – po prostu idealne. Ozdobią przestrzeń w bardzo modny, ciekawy sposób, a jednocześnie okażą się bardzo przydatne – można w nich bowiem schować przeróżne przedmioty. Najwyższa jakość wykonania idzie tu w parze z przystępnymi cenami. Tak bowiem powstają meble idealne!

Jak wybrać funkcjonalną komodę?

Istnieją meble, bez których praktycznie nie można wyobrazić sobie żadnego mieszkania. Bez wątpienia do tego obowiązkowego grona należy też tak prosty, lecz ponadczasowy i zawsze funkcjonalny mebel, jakim jest komoda. Umieścić możesz ją praktycznie w każdym pomieszczeniu. Choć najczęściej znaleźć je można w salonach, okażą się one przydatnym uzupełnieniem wyposażenia sypialni, pokoju dziecięcego, a nawet przedpokoju. Tajemnicą popularności komód jest oczywiście ich pojemność, a kluczowym czynnikiem, który decyduje często o ich wyborze, jest ich funkcjonalność. Bez wątpienia każda praktyczna, stylowa komoda to mnóstwo miejsca do przechowywania, które możesz wykorzystać do umieszczenia w niej ubrań, przedmiotów codziennego użytku oraz najróżniejszych drobiazgów i prywatnych skarbów. Oprócz wielkości, pojemności komody, czy konfiguracji szafek i szuflad, koniecznie powinieneś podczas zakupów zwrócić jednak też uwagę na jej wygląd. Jest to przecież jeden z większych mebli, który trafi do danego pomieszczenia, a pod względem rozmiarów najczęściej komoda ustępuje jedynie szafie oraz meblom wypoczynkowym. W związku z tym nie może być to wyposażenie dobrane przypadkowo. Nie tylko sam materiał, z jakiego mebel został wykonany, ale też takie drobiazgi, jak uchwyty szuflad w komodzie powinny być odpowiednio dobrane do całości danego wnętrza. Istnieją komody, które idealnie sprawdzą się w stylu retro lub skandynawskim, inne zaś będą doskonałe np. do stylu prowansalskiego. Jeśli chcesz zatem jak najdokładniej przemyśleć wybór komody do Twojego domu lub mieszkania i wybrać taki mebel, który będzie estetyczny i praktyczny, to zachęcamy Cię serdecznie do przeglądania oferty nowoczesnych komód do salonu i nie tylko, jaką przygotowaliśmy w naszym sklepie internetowym – zapraszamy!

Modne komody do salonu

Prezentujemy stylowe, wysokiej jakości komody, które sprawdzą się w każdym pomieszczeniu, nie tylko w salonie. Możesz wybrać klasyczną, zawsze sprawdzającą się komodę drewnianą, jak też coś bardziej nowoczesnego. Mamy wzory w różnych kształtach, kolorystyce, a także różniące się wieloma detalami istotnymi dla wykończenia danego wnętrza. Możesz też dobrać mebel o odpowiadającej Ci przestrzeni do przechowywania i konfiguracji szafek oraz szuflad, gdzie przechowywać będziesz wszystko, czego tylko możesz potrzebować. Znajdziesz stylowe komody z różnymi rodzajami uchwytów, nóżkami, a także z witrynami oprócz szafek i szuflad. Wybór odpowiedniego mebla z tej kategorii zapewni Ci harmonijny wygląd każdego pomieszczenia, a także pozwoli zorganizować potrzebną Ci przestrzeń do przechowywania i uporządkować użytkowane w domu przedmioty. Skorzystaj z tych zalet, wybierając stylowe, nowoczesne komody do salonu z oferty sklepu internetowego Bettso!