Kategorie

Strona główna

Aktywne filtry

Meble do pokoju dziecięcego

Wąskie szafy młodzieżowe

Gdy dzieci dorastają, mają tendencję do nabywania coraz większej ilości ubrań, co oznacza, że potrzebujesz miejsca do ich przechowywania. Dzieci rosną w tak szybkim tempie, że ilość ubrań może szybko narosnąć, nawet jeśli regularnie odsprzedajesz starocie. Posiadanie szafy w pokoju dziecka oznacza, że masz gdzie przechować wszystkie te ubrania, buty, a nawet zabawki. W ten sposób utrzymujesz podłogę w czystości i porządku, zapewniając dodatkowe miejsce na pozostałe meble. Jednak zastanawiasz się pewnie, jaki rozmiar szafy wybrać, na początek doskonałe będą wąskie szafy młodzieżowe, jedno lub dwudrzwiowe, które doskonale pomieszczą całą dziecięcą garderobę. Z upływem czasu będziesz mieć możliwość rozbudować miejsce do przechowywania ubrań, dostawiając kolejną szafę tego samego typu lub wymieniając szafę na większą. Każde z tych rozwiązań ma swoje plusy i minusy, dlatego ostateczną decyzję pozostawiamy rodzicowi.

Wąskie szafy młodzieżowe w każdym stylu

Szafy są dostępne w różnych rozmiarach, wzorach i wykończeniach z drewna lub płyty, co oznacza, że możesz łatwo wybrać tę idealną do swoich potrzeb. Niektóre szafy dziecięce mają wbudowane półki i szuflady, które są świetnym sposobem na przechowywanie wszelkiego rodzaju ubrań i butów. Zdziwiłbyś się, jak wiele różnych opcji przechowywania jest dostępnych, nawet w szafie dwudrzwiowej, a także w naszych niskich i krótkich szafach. Co więcej, posiadamy wąskie szafy młodzieżowe w każdym stylu, zarówno skandynawskim, nowoczesnym, jak i rustykalnym. Duże szafy mogą być używane, gdy potrzebne jest dodatkowe miejsce do przechowywania, pozostawiając dużo miejsca na więcej ubrań, gdy Twoje dziecko rośnie. Posiadanie dodatkowego miejsca do przechowywania jest świetne, ponieważ pokoje dziecięce mogą stać się niepotrzebnie zagracone, zwłaszcza kiedy w garderobie musi się pomieścić zestaw ubrań letnich, zimowych czy wiosenno – jesiennych, które okresowo przestają być noszone.

Wąskie szafy dziecięce

Szafy dziecięce dostępne są w różnych stylach i kolorach, które można idealnie dopasować do istniejących mebli do sypialni dziecięcej lub zakupić jako zestaw do pokoju. Zestaw do pokoju zapewnia wystarczającą ilość miejsca do przechowywania, które pasuje i uzupełnia się nawzajem. Elementy do przechowywania są zbudowane tak, aby trwać i widzieć Twoje dziecko od niemowlęcia do nastolatka, zapewniając im wystarczająco dużo miejsca na wszystkie ich potrzeby. Wąskie szafy dziecięce świetnie sprawdzają się w przypadku małych pokoi lub wnęk, zapewniając maksymalną powierzchnię podłogi, która jest idealna w pokoju dziecięcym. A szafy narożne to idealne rozwiązanie do przechowywania w pomieszczeniach, w których dodatkowa przestrzeń może być problemem. Dlatego też, jeśli nie jesteś pewna, jaką szafę do pokoju młodzieżowego wybrać – napisz do nas! Nasz konsultant szybko i sprawnie odpowie Ci na każde pytanie, niezależnie czy będziesz dopytywać się o ilość kolorów, czy sprawy techniczne.