Kategorie

Strona główna

Aktywne filtry

Meble do pokoju dziecięcego

Biurka młodzieżowe z szafką

Szafka przy biurku to element nieodzowny każdego mebla. Dlatego też w naszym asortymencie pojawiły się biurka młodzieżowe z szafką, które nawiązują swoją stylistyką do klasycznych biurek. Mają one szeroki, wygodny blat roboczy o dużej powierzchni, który pomieści nie tylko komputer, ale także pozostawi sporo miejsca do odrabiania zadań domowych. Dodatkowa szafka, umiejscowiona z lewej lub prawej strony biurka zapewni szybki i ławy dostęp do najważniejszych rzeczy, które chcemy mieć pod ręką. To tutaj każdy nastolatek może schować potrzebne książki i zeszyty, a także dodatkowe akcesoria biurowe, które będą mu potrzebne. Nasze biurka posiadają orientację dla praworęcznych i leworęcznych, dlatego należy zwrócić szczególną uwagę na opis poszczególnego modelu oraz wybrać odpowiedni rodzaj przy zakupie. Jeśli nie widzisz takiej opcji, dopytaj naszego konsultanta czy wybrany model jest dostępny w wersji dla leworęcznych.

Biurka z szafką do pokoju młodzieżowego

By mieć pewność, że każdy z naszych klientów będzie zadowolony, w naszej ofercie posiadamy jedynie wysokiej jakości biurka z szafką do pokoju młodzieżowego, które charakteryzują się wykonaniem z dbałością o każdy, nawet najmniejszy szczegół. W ten sposób mamy pewność, że wszystkie elementy pasują do siebie. Ma to spore znaczenie nie tylko podczas ostatecznego montażu mebla, ale gwarantuje, że nie będzie z biegiem czasu problemu z wysuwaniem szuflad czy otwieraniem półek. Każde biurko wykonane jest z porządnej płyty laminowanej o grubości 16 mm, która odporna jest na intensywne użytkowanie, uszkodzenia mechaniczne, plamy czy zarysowania, dzięki czemu biurko nawet przy codziennym, intensywnym używaniu wygląda świetnie. Co więcej, łatwo się czyści i wciąż zachowuje swój blask. Już dziś zamów jedno z wyjątkowych biurek do pokoju nastolatka, który pokocha je za ich funkcjonalność oraz niebanalny design!

Młodzieżowe biurka z szafką – wady i zalety

Nie ma mebla bez wad. Każdy jakieś posiada, tak samo, jak zalety. Dlatego też młodzieżowe biurka z szafką nie są ich pozbawione. Skupmy się jednak najpierw na zaletach. Mają one wygodną, dużą przestrzeń roboczą nieograniczoną z żadnej strony. Pozwala to na zmieszczenie wszystkich niezbędnych rzeczy, a nawet na montaż dobrej lampki do pracy. Stabilna postawa biurka powodować będzie także, że będzie ono stać na każdej powierzchni, dzięki czemu unikniemy nieprzyjemnego kołysania się. Jednakże klasyczna budowa biurka z wbudowaną szafką powoduje, że biurko staje się masywne i ciężkie. Przez co nie wszędzie będzie się dobrze prezentować. Takie biurka nie zawsze wpasują się w styl pokoju, mogą też powodować jego optyczne zagracenie czy wręcz zmniejszenie. Samo przestawienie biurka będzie też problemem. Ma ono swoją wagę i każda próba przesunięcia może się skończyć fiaskiem. Konieczne będzie wezwanie drugiej osoby do pomocy. Z jednej strony jest to wadą z drugiej zaletą – biurko postawione nie pod ścianą a na otwartej przestrzeni nie będzie się przesuwało samo w czasie używania.