Kategorie

Strona główna

Aktywne filtry

Krzesła obrotowe

Krzesła obrotowe to klasyczny, a jednocześnie obowiązkowy element aranżacji niemal każdego domu i mieszkania, a szczególnie takiego, gdzie znajduje się gabinet, lub też po prostu wydzielona jest przestrzeń do nauki i pracy przy komputerze. Chociaż standardowe krzesło biurowe w głównej mierze ma być funkcjonalne, nie istnieją przecież żadne przeszkody, aby był to też bardzo estetyczny i stylowy mebel, który świetnie wpasuje się w aranżację naszego pomieszczenia.

Krzesła obrotowe, a ich różnorodność 

Podobnie jak w wypadku klasycznych krzeseł na zwykłych nogach, obrotowe fotele biurowe mogą prezentować sobą różnorodną stylistykę. Wiele zależy od tego, jak prezentuje się ogólny wystrój naszego wnętrza, natomiast z uwagi na bardzo szeroki wybór dostępnych modeli od BETTSO, na pewno każdy zdoła odnaleźć dokładnie to, czego szukał.

Będzie to bowiem typowe i standardowe, obrotowe krzesło do komputera, które wykonane jest z membranowej tkaniny i siatki. Taki model z pewnością jest najbardziej uniwersalny, przez co będzie pasować to wnętrz o każdej stylistyce. Dla osób, które swój gabinet urządziły w klasycznym i eleganckim stylu, najlepszym rozwiązaniem  będą obrotowe fotele tapicerowane skórą, a tutaj zarówno czarny, jak i brązowy kolor obicia, będzie wnosił do wnętrza swojego rodzaju urok. Wybór stanowią też m.in. nowoczesne, minimalistycznie krzesła obrotowe, które idealnie wpiszą się w najnowsze trendy aranżacyjne. To także niesamowicie wygodne i ergonomiczne fotele w stylu gamingowym, a te sprawdzają się szczególnie w wypadku osób, które zmuszone są do wielogodzinnego przesiadywania za biurkiem, przed komputerem.

Nieco odmienną kategorię stanowią krzesła do biurka dla dziecka, a zatem te przeznaczone dla najmłodszych domowników, którzy także wymagają komfortowych warunków, czy to podczas rozrywki, czy też w trakcie codziennej nauki. Pod tym względem, nasza oferta również będzie bardzo bogata. Niemal każde krzesło obrotowe dla dzieci jakie znajduje się w naszym asortymencie, zaopatrzone jest w specjalnie profilowane oparcie, aby dziecko miało możliwość przyjęcia prawidłowej postawy siedzącej, niezagrażającej powstawaniu wad kręgosłupa.

Wszystkie modele krzeseł obrotowych, które dostępne są w naszej ofercie, posiadają zainstalowany mechanizm umożliwiający dostosowanie wysokości siedziska. Dzięki temu, bez względu na to jakie są nasze preferencje, a także jakie wymiary posiada nasze biurko, będziemy w stanie dostosować fotel dla uzyskania pełnej wygody. Tym samym, wielogodzinna praca przed komputerem nie będzie nam straszna.

Dlaczego potrzebujesz wygodnego, stylowego krzesła biurowego?

Niektórzy z naszych klientów być może zadają sobie pytanie, do czego właściwie potrzebne jest krzesło biurowe. Czy do pracy przy komputerze lub odrabiania lekcji nie można byłoby wykorzystać zwykłych krzeseł, które posiadamy w naszych domach? Warto w tym momencie zdać sobie sprawę z tego, jak niekorzystny wpływ na nasze zdrowie, kręgosłup, a nawet układ krążenia może być długotrwała praca siedząca. Niewłaściwa pozycja przyjęta przez daną osobę może wiązać się z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi, które w szczególności dotkliwie mogą objawiać się w późniejszym wieku. Większość standardowych krzeseł nie jest po prostu tak wygodna, jak te przeznaczone typowo do pracy biurowej.

Zadaniem nowoczesnych foteli biurowych jest nie tylko umożliwienie Ci stworzenia stylowego biura lub gabinetu. Mają one maksymalnie pomóc Ci w tym, aby praca siedząca nie była zbyt dużym obciążeniem dla Twojego organizmu. Fotele takie znacząco różnią się konstrukcją od zwykłych krzeseł i wspomagają Twój kręgosłup, co jest szczególnie istotne, gdy każdego dnia spędzasz w pozycji siedzącej wiele godzin. Jeszcze ważniejsze jest to w przypadku dzieci, ponieważ ich ciała oraz kręgosłupy dopiero kształtują się i rozwijają, a niekorzystna dla zdrowia pozycja siedząca może zahamować ich prawidłowy rozwój. Nie jesteś w stanie uchronić swojego dziecka przed koniecznością spędzania dużej ilości siedząc – musi ono przecież chodzić do szkoły i odrabiać lekcje. Możesz jednak dopilnować, by niekorzystny wpływ tego na organizm Twojej pociechy był jak najmniejszy, a pomoże Ci w tym właśnie fotel obrotowy tapicerowany z naszej oferty.

Nowoczesne fotele biurowe ze sklepu internetowego Bettso

Naszą ofertę nowoczesnych foteli biurowych przygotowujemy w taki sposób, aby dostępne u nas produkty były kompromisem pomiędzy wymienionymi wyżej cechami. Krzesło, które sprawdzi się w Twoim domu może być jednocześnie wysokiej jakości, cechować się elegancją, a także być dla Ciebie dostępne w atrakcyjnej cenie. Asortyment, który dla Ciebie przygotowaliśmy, jest wynikiem starannej selekcji produktów przez naszych specjalistów.

Dzięki temu jesteśmy w stanie zagwarantować Ci jakość mebli oraz to, iż mogą one skutecznie sprawdzić się w Twoim wnętrzu przez długi czas. Z tego powodu nasza oferta jest również tak bardzo różnorodna. Możesz wybrać u nas stylowe krzesła biurowe do reprezentacyjnego biura w Twojej firmie, fotele obrotowe tapicerowane do swojego domu, a także modele idealnie nadające się do pokoju dziecięcego. Zapewniamy kompleksowość pod każdym względem – od dostępności różnorodnego asortymentu do każdego pomieszczenia w Twoim domu, po profesjonalną pomoc i doradztwo podczas zakupów. Zapraszamy serdecznie – sprawdź już teraz meble dostępne w sklepie internetowym Bettso.