Kategorie

Strona główna

Aktywne filtry

Regały

Regały

Nowoczesne i modne regały do salonu oraz pozostałych pomieszczeń mogą spełniać wiele różnych funkcji. W zależności od tego, gdzie je postawisz, mogą być zarówno miejscem do przechowywania pamiątek i ulubionych gadżetów, regałem na książki lub dokumenty, a także meblem, na którym postawisz wyjątkowe ozdoby i dekoracje. Może stać się wyposażeniem nowoczesnego salonu, funkcjonalnej sypialni, a nawet jadalni czy przedpokoju. Wystarczy, że dobierzesz odpowiedni model, który spełni nie tylko potrzebne funkcje, ale także skomponuje się z dotychczasowym stylem.  To Ty wybierasz, jak będzie prezentował się we wnętrzu Twojego domu.

Wśród prezentowanych mebli znajdziesz regały drewniane z metalowymi elementami, a także modele drewnianych regałów wiszących, które możesz powiesić na ścianie swojego pokoju. Każdy z nich możesz dopasować do dowolnego stylu wnętrz. Regały sprawdzą się w pomieszczeniach urządzonych według klasycznych i nowoczesnych, a także minimalistycznych zasad aranżacji. Modne regały do loftowych salonów, a także regał typu drabina wpiszą się w najnowsze trendy wnętrz. Regał w salonie to idealny wybór dla osób ceniących sobie porządek i jednoczesne dekorowanie pomieszczeń ulubionymi dodatkami.

Jaki regał wybrać, by zyskać dużą przestrzeń do przechowywania przedmiotów?

W każdym domu lub mieszkaniu jest zapotrzebowanie nie tylko na meble, które będą się dobrze prezentować, lecz też na takie, które w pierwszej kolejności zapewnią dużą ilość przestrzeni do przechowywania przedmiotów. Nieważne, jak bardzo zdobne i efektowne nie byłoby dane pomieszczenie, jest to też miejsce, w którym żyjemy i funkcjonujemy na co dzień, a więc także przechowujemy rzeczy codziennego użytku. Osoby posiadające np. duże kolekcje książek, płyt CD, czy filmów wiedzą o tym, jak trudno jest wygospodarować takie miejsce w niektórych pomieszczeniach. Meblem, który idealnie się do tego nadaje, są regały. Regały na książki do salonu i innych pokoi są to z reguły dużych rozmiarów meble, mogące sięgać nawet pod sam sufit i zajmować całą ścianę, które posiadają na całej swojej wysokości i szerokości odpowiednie do przechowywania półki. W ten sposób, nawet dobierając jeden, odpowiednich rozmiarów mebel, możesz rozwiązać problem z uporządkowaniem przedmiotów, z których korzystasz i organizacją przestrzeni na nie. Oprócz tego nowoczesne regały do salonu są też wyposażeniem na tyle eleganckim i efektownie prezentującym się, że możemy wykorzystać je nawet do ustawienia na nim elementów dekoracyjnych. Będzie to zatem pożądane wyposażenie zarówno do pełnego drobiazgów i innych bibelotów pokoju dziecięcego, jak też eleganckiego, reprezentacyjnego salonu. Szukasz najmodniejszych wzorów półek stojących do salonów, które sprawdzą się również w Twoim domu lub mieszkaniu? Zobacz propozycje sklepu internetowego Bettso!

Nowoczesne regały do salonu i nie tylko

Oferujemy półki stojące i regały na książki oraz inne przedmioty, które sprawdzą się zarówno w salonie, jak i innych pomieszczeniach. W naszej ofercie znajdziesz wyposażenie wykonane w różnych stylach – od vintage i retro, po najmodniejsze w ostatnich sezonach style skandynawskie lub glamour. Produkty te cechują się też różną kolorystyką, dzięki czemu bez problemu odnajdziesz np. regał do pokoju dziecięcego. Mamy tez pełen przekrój konfiguracji regałów pod względem ich rozmiarów, a także ilości półek i szafek służących do przechowywania. W związku z tym możesz wybrać zarówno niewielką półkę stojącą do salonu, która będzie pełnić rolę dekoracyjną, jak też większe regały na książki, które pomieszczą całą Twoją kolekcję. Dowodem na dużą różnorodność w tej kategorii produktów jest chociażby bardzo modny w ostatnich latach regał typu drabina, doskonały np. do wnętrz nawiązujących do stylów klasycznych. Zapewniamy, że nasze produkty wykonywane są z wysokiej jakości materiałów, gwarantujących im wieloletnią żywotność. Jeśli któryś z mebli zainteresował Cię w sposób szczególny, więcej niezbędnych informacji na jego temat, które przydadzą Ci się przed zakupem, odnajdziesz w umieszczonym przy nim opisie.