Kategorie

Strona główna

Aktywne filtry

Meblościanki nowoczesne

Meblościanki nowoczesne do salonu

Chociaż meblościanka to mebel, który w pierwszym skojarzeniu może kojarzyć się z minioną epoką, to tego typu rozwiązania wciąż mają się dobrze. Sprawdź, w jaki sposób odnajdują się w dzisiejszych czasach i współczesnych stylach aranżacji wnętrz. W naszym sklepie posiadamy szeroki wybór meblościanek nowoczesnych do salonu, które całkowicie przewartościują Twój pogląd na ten rodzaj mebla. Współczesne formy, w jakich występują meblościanki, potrafią solidnie zaskoczyć. Producenci prześcigają się w innowacyjności designów, dzięki czemu otrzymujemy produkty, które wpasowują się zarówno we wnętrza klasyczne, jak i industrialne lub minimalistyczne. Pierwszym co rzuca się w oczy w nowoczesnych meblościankach, jest to, że zatraciły starą toporność na rzecz bardziej fantazyjnych i przemyślanych kształtów. To lekkie, często asymetryczne kompozycje, które bardziej przypominają spójne zestawy niż pojedyncze meble. Zachęcamy do sprawdzenia naszej strony i zapoznania się z wizualizacjami w zakładkach produktowych. Oglądając meblościanki nowoczesne pokojowe, z pewnością zapragniesz mieć jedną także w swoim mieszkaniu! 

Meblościanki nowoczesne z szafą

Dzisiejsze meblościanki stawiają w równej mierze na styl, jak i praktyczność. Łączą w sobie zalety wielu mebli takich jak komody, szafy, półki i ławy. Dzięki temu są bardzo wielofunkcyjne i idealnie wpasowują się w każdy salon. Meblościanki nowoczesne z szafą nadają się zarówno do pomieszczeń przestronnych, jak i tych z ograniczonym metrażem. Zapewniają spójnie stylistyczne i skondensowane zagospodarowanie dostępnego miejsca. Idealnie nadadzą się do wystawienia na nich sprzętu RTV, schowaniu w szufladach czy witrynie drobiazgów, alkoholów i kolekcji, a także ekspozycji fotografii lub książek na półkach. W naszej ofercie stawiamy na różnorodność, tak by każdy z klientów był w stanie dobrać idealny model pod siebie. Dzięki temu niezależnie od stylu, w jakim urządzone jest Twoje wnętrze, ani od tego, jak wielkim metrażem dysponujesz, z pewnością znajdziesz odpowiednią meblościankę nowoczesną dla siebie. Co więcej, nasz asortyment jest stale poszerzany o nowe modele. 

Meblościanki nowoczesne pokojowe

Dysponujemy ogromnym wyborem różnych stylistycznie zestawów. Popularna kolorystyka występująca w naszej ofercie to tradycyjna, jasna biel oraz grafit. Nie brakuje również odcieni klasycznego drewna, które dzięki swojej uniwersalności sprawdza się wszędzie. Posiadamy zarówno meblościanki nowoczesne z połyskiem, jak i w wersji matowej. Możesz dobrać je w zgodzie z własnymi upodobaniami i stylem pozostałych mebli w mieszkaniu. Fani stylu industrialnego z pewnością przychylnie spojrzą na modele z serii Stone, łączące drewno i ciemne kolory wraz z metalowymi elementami stelaży. To tylko niektóre z dostępnych w naszym asortymencie meblościanek nowoczesnych pokojowych. Przekonaj się sam.