Kategorie

Strona główna

Aktywne filtry

Witryny klasyczne

Witryna – dlaczego warto wybrać ten mebel do swojego salonu?

Witryny były znakiem charakterystycznym dla obecnych w naszych domach jeszcze kilkanaście lat temu meblościanek. Przez chwilę wyszły z mody, głównie właśnie ze względu na te niekorzystne skojarzenia z czymś zamierzchłym, staroświeckim. Obecnie witryny w nowym wydaniu znów zobaczyć można nawet w wielu najmodniejszych, najnowocześniejszych domowych wnętrzach. Nie może być to żadnym zaskoczeniem, ponieważ w rzeczywistości jest to mebel cechujący się bardzo dużą funkcjonalnością. Daje nie tylko dużą przestrzeń do przechowywania różnych przedmiotów, ale też pozwala efektownie je wyeksponować. Różnica jest pod tym względem jedynie taka, że za elegancką szybką nie znajdują się już naczynia kojarzące z PRL-em, lecz inne, nowoczesne dekoracje, niekiedy decydujące wręcz o charakterze danego pomieszczenia. Odpowiednio dobrana komoda-witryna będzie znakomitym pomysłem zarówno do wnętrza minimalistycznego, jak też np. aranżacji glamour. Chcesz się o tym przekonać? Jest to możliwe już teraz – wystarczy, że zapoznasz się z propozycjami meblowego sklepu internetowego Bettso. Zapraszamy na kompleksowe zakupy do Twojego domu lub mieszkania!

Witryny klasyczne

Proponujemy szeroki asortyment witryn klasycznych do salonu i nie tylko. To meble wykonane w klasycznym stylu, nawiązujące swoim wyglądem do rozwiązań prostych, lecz ponadczasowych i nigdy niewychodzących z mody. Jeśli zależy Ci na pełnym klasy i elegancji wnętrzu, do którego bez obaw będziesz mógł zaprosić gości, to jest to coś, co z pewnością Cię zainteresuje. Oferujemy witryny klasyczne wykonane z wytrzymałej i odpornej na uszkodzenia płyty laminowanej. Pod względem ich wyglądu przed Tobą stoi wybór spośród wielu interesujących propozycji – od klasyki w kolorze naturalnego drewna, po modele z metalowym stelażem lub nóżkami. Dostępne są modele z wieloma półkami, zamykanymi szafkami, a także oczywiście charakterystycznymi dla komód-witryn przeszkleniami. Możesz dzięki temu zarówno przechowywać w tego rodzaju meblach ubrania lub inne niezbędne Ci przedmioty w Twoim mieszkaniu, jak też wyeksponować ozdobne naczynia lub innego rodzaju dekoracje. Możesz zadbać w ten sposób o to, byś nie musiał wstydzić się pokazać gościom swojego salonu, jak też, by nigdy nie zabrakło Ci miejsca niezbędnego do przechowywania przedmiotów użytkowych. 

Zapewniamy, że korzystając z naszej oferty, wybierasz meble z najwyższej jakości materiałów od sprawdzonych producentów. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, zachęcamy do kontaktu z nami, a nasi konsultanci pomogą Ci w tym, abyś mógł dokonać jak najwłaściwszy wybór dla Twojego domowego wnętrza. Nie pozostaje nam teraz nic innego, jak zaprosić Cię na zakupy i zachęcić do wyboru witryn klasycznych do salonu z naszej oferty!