Kategorie

Strona główna

Aktywne filtry

Nablatowe

Umywalki nablatowe 

Śledzisz nowe trendy i zależy Ci na tym, by urządzić łazienkę w innowacyjny i stylowy sposób? W ostatnich latach coraz większą popularność zyskują nowoczesne umywalki nablatowe do łazienek. Jest to rozwiązanie, które wygląda bardzo oryginalnie i przyciąga wzrok. To doskonała alternatywa dla tradycyjnych umywalek łazienkowych wpuszczanych w blat szafki. Pod względem technicznym nie różnią się one znacząco od siebie i posiadają bardzo podobną budowę w formie misy. Ich montaż nie jest jednak ograniczony wpasowaniem się w otwór szafki, dlatego mogą przybierać bardzo zróżnicowane kształty. Przekonaj się sam i sprawdź nasz asortyment w kategorii umywalek nablatowych do łazienki. Daj się zaskoczyć wielości form i  rozwiązań stylistycznych. Zdecydowanie się na taki rodzaj umywalki to idealne rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy cenią sobie oryginalność i estetykę. Tego rodzaju umywalki do łazienki dopasujesz do każdego rodzaju blatu, a jedynym otworem, jaki będzie trzeba w nim wykonać to ten na rurę do odprowadzenia wody. Z tego powodu są też bardzo łatwe w wymianie. Jeżeli po latach zdecydujesz się na zmianę, nie będziesz musiał wyrzucać też starych mebli. Wystarczy zakup nowej nablatowej miski umywalkowej. 

Umywalki nablatowe z różnych materiałów

Niewątpliwą zaletą umywalek łazienkowych nablatowych jest to, w jak wielu wersjach występują. W naszym sklepie znajdziesz tradycyjne miski wykonane z popularnej ceramiki albo akrylu, ale nie tylko. Ogromne triumfy odnoszą także umywalki do łazienki wykonane z takich materiałów jak drewno czy kamień. Wymagają one nieco innych sposobów konserwacji, ale umiejscowione w łazience robią piorunujące wrażenie. Zwłaszcza we wnętrzach, które czerpią inspirację z natury i stawiają na rozwiązania ekologiczne. Warto pamiętać, by decydując się na zakup umywalki łazienkowej wykonanej z kamienia zaopatrzyć się wcześniej w odpowiednio wytrzymały blat, który będzie w stanie wytrzymać jej ciężar. Zapytaj również naszych doradców o sposób pielęgnacji tego typu materiałów. 

Umywalki nablatowe prostokątne i okrągłe

Koniecznie zapoznaj się z naszą pełną ofertą i sprawdź wszystkie kształty umywalek, jakimi dysponujemy. Stale poszerzamy nasz asortyment, więc wypatruj również nowości. Posiadamy umywalki nablatowe prostokątne, umywalki nablatowe okrągłe i wiele innych. Sprawdź zdjęcia i wizualizacje dostępne na naszych stronach produktowych, by dowiedzieć się jakie rozwiązanie będzie najlepiej pasować do wnętrza Twojej łazienki. Oferujemy również różne rozmiary. W zależności od metrażu Twojej łazienki możesz zdecydować się na umywalki nablatowe małe lub duże. Sprawdź szczegóły na stronach produktowych. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania na temat naszej oferty, skontaktuj się z nami za pomocą formularza kontaktowego dostępnego na stronie.