Kategorie

Strona główna

Filtruj po

Cena

Cena

  • 389,00zł - 1129,00zł

Styl

Styl

Typ lampy

Typ lampy

Średnica

Średnica

Źródło światła

Źródło światła

Barwa światła

Barwa światła

Ilość źródeł światła

Ilość źródeł światła

Aktywne filtry

Stołowe

W tej kategorii produktów sklepu bettso.pl znajdziesz rozmaite lampy stołowe. Ze względu na różnorodność modeli i ich rozmiarów, z łatwością dopasujesz je do danego pomieszczenia. Proponujemy lampy, które sprawdzą się w przestrzeniach biurowych, sypialniach, salonach czy pokojach dziecięcych. Nasza rozbudowana oferta daje Ci wiele możliwości. Sprawdź i przekonaj się sam.

Lampy stołowe – uniwersalny element wyposażenia

W lokalach mieszkalnych, a także handlowych i usługowych, konieczne jest zastosowanie kilku źródeł światła. Poza klasyczną, wiszącą lampą czy lampą podłogową, wartą uwagi jest również ta o mniejszych gabarytach, którą umieścimy na biurku czy koło łóżka. Idealnie w tej roli sprawdzą się lampy stołowe z naszej oferty. Dzięki nim oświetlisz przestrzeń do pracy lub umożliwisz sobie czytanie książki w łóżku. Zapoznaj się z proponowanymi przez nas modelami lamp i wybierz tą idealnie dostosowaną do Twoich potrzeb.

Lampy stołowe z abażurem – klasyczna elegancja

Lampy wyposażone w abażur wielu osobom kojarzą się głównie ze stylem retro. I w związku z tym idealnie sprawdzać się będą we wnętrzach zaaranżowanych w stylu vintage. Ze względu jednak na dużą dostępność modeli zaopatrzonych w nowoczesne abażury i modne detale, perfekcyjnie sprawdzą się one także w minimalistycznych wnętrzach, industrialnych przestrzeniach lub tych zaaranżowanych w stylu skandynawskim. W asortymencie sklepu bettso.pl znajdziesz rozmaite lampy stołowe z abażurem, które sprawdzą się w każdej aranżacji.

Wyjątkowe lampy stołowe do salonu

Salon to miejsce, w którym spędzamy większość dnia. To tutaj przyjmujemy gości, oglądamy telewizję czy czytamy książkę. Dlatego też tak istotnym jest, aby znajdowało się w nim kilka różnych źródeł światła, które włączymy w zależności od nastroju czy wykonywanych czynności. W związku z powyższym, poza lampami podłogowymi czy sufitowymi, powinniśmy zaopatrzyć to pomieszczenie w lampy stołowe do salonu. Poza ich praktycznym wykorzystaniem, będą one sprawowały się także jako element dekoracyjny komody, stołu czy szafki rtv.

Designerskie lampy stołowe nowoczesne

W asortymencie sklepu bettso.pl nie brakuje również lamp stołowych, które odznaczają się nowoczesnym designem. W naszej ofercie znajdziesz egzemplarze pasujące do pomieszczeń w stylu loftowym, industrialnym lub skandynawskim. Proponowane przez nas modele lamp sprawdzą się także w klasycznych aranżacjach i będą kontrastowały z pozostałymi elementami wyposażenia. Wybierając lampy stołowe nowoczesne z naszej oferty zyskujesz pewność, że będą stanowiły one wyjątkową ozdobę w Twoim domu lub przestrzeni biurowej.

Lampy stołowe klasyczne – ponadczasowe źródło światła

Wśród licznych propozycji sklepu bettso.pl nie brakuje także klasycznych lamp stołowych, które sprawdzą się  jako wyposażenie różnorodnych przestrzeni. Ich ponadczasowość sprawia, że od lat utrzymują się w kanonach modowych i nic nie wskazuje na to, żeby miało to się zmienić. Jeżeli jesteś zwolennikiem prostych rozwiązań aranżacyjnych, to oferowane przez nas lampy stołowe klasyczne są właśnie dla Ciebie. 

Lampy na biurko

W lokalach mieszkalnych, a także handlowych i usługowych, konieczne jest zastosowanie kilku źródeł światła. Poza klasyczną, wiszącą lampą czy lampą podłogową, wartą uwagi jest również ta o mniejszych gabarytach, którą umieścimy na biurku czy koło łóżka. Idealnie w tej roli sprawdzą się lampy na biurko z naszej oferty. Dzięki nim oświetlisz przestrzeń do pracy lub umożliwisz sobie czytanie książki w łóżku. Zapoznaj się z proponowanymi przez nas modelami lamp i wybierz tą idealnie dostosowaną do Twoich potrzeb. Na przykład lampy wyposażone w abażur wielu osobom kojarzą się głównie ze stylem retro. I w związku z tym idealnie sprawdzać się będą we wnętrzach zaaranżowanych w stylu vintage. Ze względu jednak na dużą dostępność modeli zaopatrzonych w nowoczesne abażury i modne detale, perfekcyjnie sprawdzą się one także w minimalistycznych wnętrzach, industrialnych przestrzeniach lub tych zaaranżowanych w stylu skandynawskim. W asortymencie sklepu bettso.pl znajdziesz rozmaite lampy stołowe z abażurem, które sprawdzą się w każdej aranżacji.

Lampy stołowe do biura

Salon to miejsce, w którym spędzamy większość dnia. To tutaj przyjmujemy gości, oglądamy telewizję czy czytamy książkę. Dlatego też tak istotnym jest, aby znajdowało się w nim kilka różnych źródeł światła, które włączymy w zależności od nastroju czy wykonywanych czynności. W związku z powyższym, poza lampami podłogowymi czy sufitowymi, powinniśmy zaopatrzyć to pomieszczenie w lampy stołowe do salonu. Poza ich praktycznym wykorzystaniem będą one sprawowały się także jako element dekoracyjny komody, stołu czy szafki rtv. W asortymencie sklepu bettso.pl nie brakuje również lamp stołowych do biura, które odznaczają się nowoczesnym designem. W naszej ofercie znajdziesz egzemplarze pasujące do pomieszczeń w stylu loftowym, industrialnym lub skandynawskim. Proponowane przez nas modele lamp sprawdzą się także w klasycznych aranżacjach i będą kontrastowały z pozostałymi elementami wyposażenia. Wybierając lampy stołowe do biura z naszej oferty, zyskujesz pewność, że będą stanowiły one wyjątkową ozdobę w Twoim domu lub przestrzeni biurowej.

Lampy do biura na stół

Wśród licznych propozycji sklepu bettso.pl nie brakuje także klasycznych lamp stołowych, które sprawdzą się jako wyposażenie różnorodnych przestrzeni. Ich ponadczasowość sprawia, że od lat utrzymują się w kanonach modowych i nic nie wskazuje na to, żeby miało to się zmienić. Jeżeli jesteś zwolennikiem prostych rozwiązań aranżacyjnych, to oferowane przez nas lampy do biura na stół sprawdzą się dla ciebie idealnie. Dzięki nim będziesz mógł w każdej chwili doświetlić swoją przestrzeń biurową, niezależnie czy w czasie pracy do późnych godzin, czy podczas ważnego spotkania. Zapoznaj się więc z naszą ofertą lamp stołowych i przekonaj się, że znajdziesz u nas coś wyjątkowego – co będzie idealnie pasowało do twoich potrzeb i stylu! Zamów już dziś a całość zamówienia niezwłocznie zostanie dostarczona wprost pod twoje drzwi!