Kategorie

Strona główna

Aktywne filtry

DARMOWA DOSTAWA

darmowa.jpg

Darmowa dostawa to jedna z opcji, którą klienci cenią sobie najbardziej. Wszystko z uwagi na możliwość poczynienia pewnych oszczędności, ponieważ w tym wypadku nie ma konieczności opłacania transportu zakupionych produktów. Ponosimy zatem jedynie koszty, które dotyczą wybranych przez nas produktów. 

Darmowa dostawa w naszym sklepie

Aby skorzystać z darmowej dostawy w Bettso, nie ma konieczności wpisywania żadnych kodów rabatowych. Wszystkie produkty, które objęte są promocją można w łatwy sposób odnaleźć w jednym miejscu, co jest bardzo wygodnym rozwiązaniem. Co więcej, znajdują się tam przedmioty z różnych kategorii, dzięki temu mamy pełny wgląd w to, jaki asortyment możemy zamówić nie płacąc za dostawę.

Warto mieć na uwadze fakt, że w wypadku zamówień towarów o większych gabarytach i dużej wadze, często możemy mieć do czynienia z dość wysokimi kosztami transportu. W wypadku skorzystania z naszej opcji darmowej dostawy, nie płacimy za przesyłkę w ogóle i to bez względu na to, jakiej wielkości towar wybierzemy. 

Serdecznie zapraszamy do sprawdzenia i skorzystania z naszej oferty darmowej dostawy. Znajduje się tam wiele interesujących mebli, które nie tylko ozdobią i dopełnią charakter naszych wnętrz, ale staną się też funkcjonalnymi elementami ich wyposażenia.