Kategorie

Strona główna

Aktywne filtry

STYL SKANDYNAWSKI

nodis jorgen bello
NODIS JORGEN BELLO
primo jorgen bello
PRIMO JORGEN BELLO
primo bello jorgen
PRIMO BELLO JORGEN
bello
BELLO

Styl skandynawski charakteryzuje się przede wszystkim prostotą, naturalnością i swojego rodzaju minimalizmem. Pomieszczenia aranżowane w nowoczesnym skandynawskim stylu, to zwykle bardzo przestronne i jasne pokoje, zaopatrzone w funkcjonalne meble. Styl ten łączy w sobie kolory naturalne, wraz z wyrazistą kolorystyką dodatków. Jeśli nasze mieszkanie lub dom, ma przybrać właśnie taki charakter, należy dopilnować jego spójności.

Warto wiedzieć, że styl skandynawski umożliwi nam łączenie odmiennych aranżacji, stylów oraz kolorystycznych wariacji. Dzięki wykorzystaniu żywych kolorów oraz geometrycznych wzorów, możliwe jest zaaranżowanie przytulnego i ciepłego wnętrza. Oferowane przez nas meble skandynawskie, z pewnością będą w stanie to uczynić.

Styl skandynawski w salonie

Kiedy wybieramy meble, a zależy nam, aby zachować styl skandynawski salonu, warto mieć na uwadze ich kolor oraz funkcjonalność. Bardzo popularnym rozwiązaniem są białe meble, posiadające wstawki z naturalnego drewna. Najlepiej postawić na dostępny w naszej ofercie fotel skandynawski w wyrazistym kolorze, co pozwoli nam nieco ożywić jasne wnętrze. 

Styl skandynawski w jadalni

Jadalnia w skandynawskim stylu, powinna zostać zdominowana przez surowe materiały oraz jasne kolory. Kluczowymi elementami całej aranżacji są oczywiście krzesła oraz stół. Skandynawskie stoły są najczęściej dość spore, a przy tym wykonane z litego drewna. Krzesło skandynawskie z kolei, okaże się dekoracją oraz dopełnieniem stylu jadalni. Istotnym punktem będą tutaj odpowiednio dobrane dodatki, a to np. misy, lampy, wazony, czy też zastawa.

Styl skandynawski w sypialni

W skandynawskim stylu aranżacji sypialni, rekomenduje się umieścić łóżko o minimalistycznej konstrukcji, najlepiej w centrum pomieszczenia. Łóżka tego typu posiadają drewniane nóżki, a przy tym są bardzo stylowe oraz wygodne. Świetnym uzupełnieniem, okażą się tutaj białe meble, takie jak szafa, stolik nocny, komoda lub też regał. Wiele tego typu propozycji, dostępnych jest w naszej ofercie, kategorii stylu skandynawskiego. 

Oczywiście możliwości jest całe multum, a to np. kuchnia w stylu skandynawskim, czy też poszczególne meble o tym charakterze - biurko skandynawskie, sofa i wiele innych. Istnieje mnóstwo inspiracji oraz pomysłów, w jaki sposób wykorzystać meble i dodatki skandynawskie, a także jak zaaranżować wszelkie wnętrza mieszkań i domów, bez względu na ich metraż.